Події

Благодійний марафон «Біжу заради немовлят»

Допомагати ПРОСТО! Робити людей щасливішими ЛЕГКО! Робити добрі вчинки ПРИЄМНО!

Біжу заради немовлят

17 квітня 2016 року у Києві відбудеться благодійний марафон «Біжу заради немовлят». Кошти, зібрані на підтримку цієї ініціативи, підуть на придбання двох шприцевих інфузійних насосів для Дитячого кардіоцентру. Ці апарати необхідні для порятунку життя малюків з хворим серцем: вони з точністю до міліграму розраховують подачу ліків, вводять їх з відповідною швидкістю і у необхідний час. Зараз триває збір коштів на придбання цього обладнання. Кожен внесок допоможе врятувати не одне дитяче життя!

Благодійний марафон «Біжу заради немовлят» пройде за ініціативою Благодійної фундації «Відкриті серця України» та в рамках 21-км пробігу Nova Poshta Kyiv HalfMarathon 2016 (старт біля станції М. Контрактова площа). Амбасадори команди «Відкритих сердець»: Тимофій Бадіков, Мирослава Ульяніна, Ірина Сватко, Уляна Пчолкіна, Кирило Часовський. Кожен має зібрати по 10 тисяч гривень.

Тимофій Бадіков – батько прооперованої в Кардіоцентрі дитини.

Мирослава Ульяніна – організатор проекту «Healthy Brunch», телевізійний журналіст (канал 1+1), ведуча заходів, wellness-блогер та коуч у сфері healthy lifestyle.

Ірина Сватко — дизайнерка, співзасновниця ТОВ «Стайл-Інтер’єр».

Уляна Пчолкіна – ведуча на телеканалі NewsOne, чемпіонка світу з карате в категорії «ката на колясках», громадський діяч.

Кирило Часовський – реаніматолог Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Зробити свій внесок заради здорового майбутнього маленьких пацієнтів Кардіоцентру може кожен, підтримавши амбасадорів на сайті «Української Біржі Благодійності».

Запрошуємо представників ЗМІ підтримати цей благодійний захід та просимо поширити інформацію про нього серед своїх читачів.

Благодійна фундація «Відкриті серця України»