Події

Книжкові новинки. Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах

Чи замислювались ви коли-небудь про роль жінки у глобальних світових процесах? Про можливості, які відкриваються у представниць прекрасної половини людства, коли вони займають керівні посади? Наприклад, дані аналітичної компанії Catalyst доводять, що чим більше жінок очолюють компанії, тим кращі фінансові результати таких компаній. Але чомусь не всі жінки впевнені у своїх силах і добровільно на підсвідомості поступаються своїм місцем чоловікам. Чому так відбувається? Відповідь на це питання дає новинка від #книголав «Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах».

Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах, Лоїс Френкел

чемні дівчата

В світі лише 20% держав, які очолюють жінки; 3,8% жінок управляють компаніями, які входять до рейтингу Fortune 500 (рейтинг найбільших компаній світу за виручкою); 8 % жінок, які стали топ-менеджерами.

І це при тому, що статева структура світу на 14 липня 2022 року виглядає наступним чином: 4,041 млрд — чоловіки і 3,969 млрд – жінки.

Цифри можуть свідчити про одне, але навколишнє оточення також впливає на нас. І якщо від близьких ми чуємо, що місце жінки біля плити, це може пригнічувати та певним чином формувати наше ставлення до самих себе.

Лоїс Френкел вивчала екзистенціальну психотерапію в Університеті Південної Каліфорнії, вже більше 25 років вона веде практичну діяльність та робить певні висновки, якими і ділиться з читачами, щоб покращити їх життя та зробити його більш якісним.

Книга «Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» складається з кількох розділів, де автор поступово веде читача сходами кар`єрного зростання. Які правила існують за лаштунками великого бізнесу? Як впливають наша поведінка, зовнішній вигляд та спосіб мислення на досягнення мети?  Що таке особистий бренд та як його сформувати?

Лоїс Френкел розглядає помилки, які траплялися в житті тих чи інших жінок. В результаті цих помилок, вони відмовлялися від кар`єри чи, навпаки, нехтували можливістю мати щасливу родину. Коучінгові підказки після кожної такої ситуації допомагають прийняти рішення і іншим жінкам, які стоять перед складним вибором.

Ця книжка для тих, хто мріє про успішну кар`єру та гідну зарплатню. Для тих, хто хоче, щоб їхню думку поважали та не ігнорували їх бажання. Для тих, хто самостійно хоче контролювати своє життя. Для тих, хто хоче віднайти власне «я» та повірити в себе. Чемні дівчата, ви заслуговуєте на краще!

  • Ima Spi