Події

Фільми про кохання

Хочеться дрібки кохання? Чи може не дрібки, а лавини емоцій? Дивіться фільми про кохання, які занурять вас у романтичну атмосферу.

Фільми про кохання

Кохання в словах та картинках

фільми про кохання

Дві різні долі: він — вчитель, закоханий в літературу, вона — талановита художниця-інвалід. Він пиячить та втрачає хист, щоб видати журнал, а том уйде на крок, який зовсім його не прикрашає. А вона с перших звилин зустрічі налаштована скептично щодо нього. І тим не менше їм доведеться спілкуватися та навіть суперничати. Що ж важливіше — слова чи картинки?

Готель романтичних побачень

фільм про кохання

Аліса п`ять років тому втратила коханого чоловіка. Її подруги впевнені, що настав час нових зустрічей і дарують їй мандрівку. А щоб точно досягти мети, відправляють в готель чоловіка, завдіння якого — спокусити Алісу. Хто ж знав, що Аліса в перший же день познайомиться одразу з трьома чоловіками. І тут вже плутанини не уникнути…

Угода

фільм про кохання

Чарлі — продюсер-невдаха. Він вирішив скоїти самогубство, але в цей момент на порозі його будинку з`являється хлопчина зі сценарієм. Чарлі вирішує йти ва-банк. Його підприємливість вражає. Він знаходить інвесторів та підкорює відомого актора, а ще зустрічає неперевершену жінку. Але вона не у захваті від того, що їм доведеться працювати разом.

Прикинься моїм нареченим

фільм про кохання

Каріна — вродлива, успішна й закохана. Обранець дівчини — її начальник та відомий режисер. Настільки відомий, що не може бути популярним лише у однієї дівчини. Каріна мріє про шлюб, але отримує зраду. Що робити, коли серце розбите, роботу потрібно робити, а ще й дспотична матуся вимагає познайомити її з нареченим? Доля зводить каріну з чоловіком, який згодиться на те, щоб видати його за свого коханого.

Мій коханий ворог

фільм про кохання

Люсі працює у видавництві. Вона успішна, м`яка і романтична. А ще вона в захваті від містера Дарсі. Шкода, що таких зустрінеш хіба що на сторінках книжкових романів. А в реальному житті навпроти тебе сидить зверхній, неприємний чоловік, якого ти ненавидиш. Але щось змінилось після пристрасного поцілунку в ліфті…

А які фільми про кохання подобаються тобі?