Події

Фільми про довгоочікуванне кохання

Чи варто чекати кохання? Герої фільмів про кохання доводять, що варто. У кожного з них свій шлях. Але фінал нікого не розчаровує. Сьогодні дивимось фільми про довгоочікуванне кохання.

Фільми про довгоочікуванне кохання

Дружба і ніякого сексу?

фільм про кохання

Шантрі успішна в роботі та в особистому житті. Більше того — її хлопець Бен з повагою та розумінням ставиться до дружби своєї дівчини з Уолісом. А Уоліс настільки гарний друг, що навіть закохавшись в Шантрі, не намагається зруйнувати її стосунки з Беном. Чи помічає Шантрі те, що дружба вичерпала себе?

Так, можливо…

фільм про кохання

Уілл — недільний тато. У нього гарні стосунки з донькою та непогалі з колишньою дружиною. Одного дня в школі у доньки розповідають про статеві відносини. І тепер Уіллу потрібно відповідати на безліч незручних питань дівчинки. Але найважливіше, що її турбує — як познайомились батьки і чому вони зараз не разом. Уіллу доведеться розвопісти все, без прикрас.

7 годин на зваблення

фільм про кохання

Джуліо зрадила наречена. Зрадила з його босом. Тож хлопець втратив дівчину, роботу і залишки впевненості в собі. Він випадково потрапляє на курси пікаперів. Чоловіки різного віку шукають можливість познайомитися з жінкою. А допомагає їм в цьому Валерія. Саме вона спробує повернути Джуліо його наречену. Чи спрацюють хитрощі пікапу? І чи знайдуть герої своє щастя?

Золота чаша

фільм про кохання

Не можеш втримати чиловіка — стань його тещею. Скільки часу потрібно, щоб покохати жінку? А скільки, щоб розлюбити її? Чи є межа аморальності? І чи може виправдати її пристрасть? І наскільки потрібно кохати, щоб мати змогу пробачити? Непростий фільм з простою назвою. Здається, він просто про дві родини, про дружбу, про стосунки. Але ні, він про благородство душі та про те, що не завжди варто йти за пристрастю. 

Вчителька англійської

фільм про кохання

Лінда одинока немолода вчителька, яка має чудову репутацію в школі, де працює. Але одного разу вона дозволяє собі зайвого: одинока вчителька також хоче кохання. Її талановитий випускник як раз підходить для невеликої пригоди. Та все виходить з-під контролю, а вистава, яку планували поставити Лінда та її випускник ось-ось зірветься. Чи вдасться Лінді пережити сором? І чи потрібне їй взагалі кохання? 

Замислились, який фільм про кохання обрати? Цього разу — всі в десяточку. Не помилитеся. Гарного перегляду!