Події

Фільми про жінок, які втратили надію, але знайшли своє кохання

Якщо в житті все складається не так, як хотілося б, якщо ваше серце шукає кохання, а воно десь забарилося, подивіться на героїнь цих фільмів про кохання. Вони вже майже втратили надію знайти щастя, але врешті-решт кожна знайшла свій сенс життя. 

Фільми про жінок, які втратили надію, але знайшли своє кохання

Я і я граємо весілля 

фільм про кохання

Фільм 2007 року. Ізабелла — успішна і самодостатня жінка. Але всі її подруги та близькі чомусь вирішили обов`язково видати її заміж. Питання «Коли ж нарешті ти станеш нареченою?» настільки набридло Елізабет, що вона вирішила одружитись сама на собі. Але саме в цей час дівчина зустрічаю Його! Та її історія з одруженням самій на собі так захопила всіх, що тепер дуже складно відмінити все. Що обере Елізабет — славу чи кохання?

Дещо на день народження

фільм про кохання

Сена святкує свій 46 день народження. Друзі, привітання від мами, подарунки, новий знайомий Адам — все, як завжди. Через рік все повторюється, тількі Сені вже 47, а Адам приходить на її день народження з новою подружкою. Минає ще рік — мама дарує Сені фарфоровий сервіз, адже вже втратила надію, що зможе це зробити на її весілля. Але саме в цей час в житті Сени зявляється чоловік мрії. Чи зможуть вони побудувати щасливі стосунки?

Імоджен

фільми про жінок

Молода жінка на ім`я Імоджен працює в редакції та живе з коханим. Але одного дня втрачає все. Обставини складаються так, що їй доводиться повернутися в будинок матусі, з якою в Імоджен складні стосунки. Як виявилося, мати приховала від доньки ще одну таємницю. Допоможе дізнатися правду Імоджен допоможе симпатичний квартирант.

Крихітка

фільми про жінок

Меган — 28-річна жінка, яка працює «вказівников» на фірмі свого татуся. Вона тривалий час зустрічається з хлопцем зі своєї компанії. Меган все ще шукає себе. Але без особливого успіху. Одного разу вона зустрічає підлітків, з якими починає проводити час. І життя стикає її з людьми, які допомагають Меган зрозуміти, хто вона є.

Вік Аделайн

фільм про кохання

Аделайн прямує до своєї донечки, але потрапляє в аварію. Більше того в неї влучає блискавка. дівчина вижила, але з того часу Аделайн не старіє. Щоб не стати жертвою різних дослідів, вона змушена весь час ховатись, щмінюючи місце проживання та ім`я. Лише її донька знає таємницю. Аделайн не вірить, що колись вона зможе зупинитися, знайти кохання та зустріти з кимось старість. Але на одному заході зустрічає Його…