Події

Фільми, які змусять замислитись про вічне

Глибокі фільми не кожен може дивитись. Іноді хочеться просто відпочити, подивитись романтичний фільм чи екшн. Але іноді хочеться хогось більш зрілого. Сьогодні в підбірці саме такі глибокі фільми.

Фільми, які змусять замислитись про вічне

Ешбі
глибокий фільм

Що може бути спільного у підлітка та дивакуватого підстаркуватого сусіда? Виявляється, багато чого. Вони потрібні один одному. Хлопець виконує шкільне завдання — взяти інтервю у людини похилого віку, а сусіду потрібен водій, щоб розібратися з гріхами минулого. таким чином вони допомагають один одному, але хлопець і гадки не має, в які проблемивтягує його сусід.

Слухай своє серце

глибокий фільм

Сем глуха. Вона повністю підконтрольна своїй матері.  Та одного разу зустрічає хлопця, який закохується в дівчину з першого погляду. Дені — простий офіціянт, але з відкритим серцем та широкою душею. Мама Сем не схвалює її вибір та робить все можливе, щоб розлучити закоханих. Та в життя свої плани, не менш сумні…

Рудий пес

глибокий фільм

В австралійському містечку робітників живе пес, якого всі називають Рудий. Він розумний, але й може бешкетувати. Чому б не стягти м`ясо з мангалу? Його люблять всі, та пес самостійно обирає собі хазяїна. Мешканці містечка вважають, що Рудий пес допомагає знайти кохання. Новому хазяїну також знадобиться допомога.

Король говорить!

глибокий фільм

Король і логопед. Що може бути у них спільного? Але життя складається таким чином, що королдю потрібна допомога. Він вже зневірився, що колись зможе виступити на публіку. Та новаторські й іноді досить неочікувані ідеї нового логопеда починають вразати короля. Гоноровий король знаходить не лише шлях до одужання, але й друга.

Пісня заходу

глибокий фільм

Важке дитинство, жорстокий батько, втрата матері. Кріс не розраховує на здійснення мрій. Але життя складається так, що в неї з`являється втіха — кохання. Кріс щаслива. В родині народжується дитина, з чловіком порозуміння. Але в двері стукає війна. А з нею горе. Чи впорається Кріс?

Це також цікаво: Глибокі фільми про пошук себе