Події

КнигиWOW. Моя бабуся просить їй вибачити

Фредрік Бакман став для нас відкриттям цього сезону. Дуже життєві, неймовірно зворушливі, іронічно-дотепні та сповнені справжньої мудрості книги. Кожне видання очікуєш з нетерпінням і з впевненістю шукаєш місце для нього на домашніх поличках літературних скарбів.

Моя бабуся просить їй вибачити, Фредрік Бакман, #книголав

Моя бабуся просить їй вибачити

«Моя бабуся просить їй вибачити» – книга, що стала бестселером у Норвегії, США, Німеччині, Ісландії, Японії та Південній Кореї. Продано понад 2 млн книжок. Це роман, який ви захочете неодноразово перечитати. І в кожному віці він буде відкриватися по-новому.

Що ж це за книга? Покрокова інструкція, як стати ідеальною бабусею для звичайно-незвичайної дівчинки. Погляд на доросле життя очима семирічної школярки з багатою уявою. Підказка батькам, як зрозуміти власну дитину. Життєва історія, яка трапляється поряд з кожним із нас. Історія про право бути собою, бути особливим.

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: КнигиWOW. Чоловік на ім’я Уве

Ельза не така, як інші. І в неї є єдиний друг – шалена, весела, трішки божевільна Бабуня. Бабуня вміє не лише будь яку проблему перетворити на пригоду, але й знає, як потрапити в чарівну Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де всі жителі трошки інакші. Бабуня може все: лазити через паркани, ліпити «живих сніговиків», ходити голяка, обстрілювати перехожих з пейнтбольної рушниці та вигадувати інші жартівливі витівки. Божевілля? На перший погляд, так. Та Бабуня знає, чому вона так робить і кому це потрібне найбільше – її онучці. Але одного дня Бабуня помирає… В Ельзи залишилися лише спогади та листи Бабуні, які дівчинка повинна доставити адресатам. І саме зараз розпочинається найважливіша пригода маленької Ельзи…

Всі герої роману невипадкові, ланцюжок літер проведе вас по довгому та сповненому різними подіями життю певної людини, життю різному — веселому й сумному. Книга змусить вас плакати й сміятися, співчувати та дивуватися, під час подорожі сторінками роману ви переживете не одне емоційне потрясіння. І саме це дозволить відчути справжню музику життя з його чорними та білими клавішами.