Події

Книжкові новинки. «Психологія для початківців» видавництва #книголав

Як пояснити дитині, що вивчає наука психологія, щоб їй було цікаво і зрозуміло? Для допитливих розумників та розумничок видавництво #книголав створило серію книжок науково-популярних видань.

Психологія для початківців

Нова книжка «Психологія для початківців» сповнена дивовижних відкриттів про психіку людини — як працює мозок, як ми ухвалюємо рішення, чому в групі погодимося інакше, ніж на самоті.

Це видання простою мовою та за допомогою ілюстрацій пояснює складні й важливі питання: як люди думають, відчувають та дiють, як спілкуються з навколишнім світом.

На сторінках книжки подано вправи для легкого запам’ятовування, тести для перевірки  сили свого інтелекту, а також, які є професії у психології — хто знає, можливо, одну з них у майбутньому обере ваша дитина!

«Психологія для початківців» продовжує серію науково-популярних видань, до якої також належать книжки: «Бізнес для початківців», «Політика для початківців», «Фінанси для початківців» і «Клімат для початківців».

Видання стане в нагоді не лише для дітей, але й для дорослих. Книжка розвиває кругозір, мотивує до пізнання світу та допомагає батькам з користю проводити дозвілля з дитиною.

Книжка доступна до замовлення на сайті #книголав.