Події

Книжкові новинки. Кравчиня з Парижа

Ви помітили, що читання стало розкішшю? Так, в щоденній метушні та буденних турботах все складніше викроїти час на те, щоб зануритись в дивовижну історію, загубитись у хитросплетіннях доль, дізнатися щось цікаве про незнайомців, а можливо і глибше пізнати себе. «Кравчиня з Парижа» від видавництва #книголав – нагадування про розкіш, яку варто собі дозволяти.

Кравчиня з Парижа. Джорджія Кауфманн

Кравчиня з Парижа

«Кравчиня з Парижа» — це найжіночніша книга, яку ми коли-небудь тримали в руках. Її зрозуміють лише жінки, а можливо саме жінки її засудять.

Так, не всі вчинки головної героїні читач може схвалити, але чи був він у тих самих обставинах? Чи рятувався він від нацистів та ганьби? Чи він пам`ятає себе в 16 років? Чи він — жінка?

Розу згвалтували, дівчина змушена тікати й спробувати налагодити життя в місті, де нікого не знає. Налагодити життя з маленькою новонародженою дитиною на руках. Та з величезною мрією в серці.

На її життєвому шляху зустрічатимуться чоловіки. Деяких вона кохатиме. Декого втрачатиме. Але один залишиться занозою в її душі назавжди.

«Історія втрати і втечі, тріумфу і зцілення…», — саме так написано на обкладинці. Яка ціна тріумфу? І що потрібно для зцілення, коли, здається, воно неможливе? Роза знає. І готова розказати свою історію. Чесно. Відверто. По-жіночому.

Жінка – це загадка. Інтрига книги починається зі змісту: «Лак для нігтів», «Пінцет», «№5», «Дзеркало», «Підводка для очей», «Біде»… Це світ справжньої жінки. І кравчиня з Парижу ласкаво запрошує до нього.