Події

Що дивитись у кіно? Маєток з привидами

Ми чекали цей фільм. І він виправдав ці очікування. Те, що потрібне саме зараз: трішки моторошно, захоплююче цікаво і смішно настільки, що іноді хочеться штовхнути ліктем сусіда в кінотеатрі і посміятися разом. Ось таким здався нам «Маєток з привидами». Ну, а тепер дрібка подробиць.

Маєток з привидами

Маєток з привидами

Маленька родина, мама з сином, переїхали до нового будинку. Старенький, захаращений, з мереживом павутини. Ви б такий не купили. Тим більше, не залишилися б ні на хвилину в цьому будинку, якби в ньому оживали картини та з`являлись лицарі-привиди. Жінка з хлопцем також накивали п`ятами, але виявляється, позбутися привидів не так просто. Доводиться повертатися та запросити фахівця з виявлення нечисті. До них долучається ще кілька спеціалістів з паранормальних явищ.

Маєток з привидами

Чи вдалось їм позбутися привидів? Чи вдасться залишитися живим при зустрічі з шаленими привидами, які кидаються сокирами, нацьковують крокодилів чи штовхають під машину? І чи зможуть фахівці подолати найбільше зло, яке потрапило в цей будинок?

Команда мрії потрапляє в страшенно кумедні ситуації. Чи кумедно страшні? У будь-якому разі сумно не буде. Фентезі? Так! Комедія? Абсолютно точно! Жахи? Достатньо, щоб не нудьгувати. Сюжет нетривіальний, актори чудові, озвучка якісна, післясмак від перегляду приємний. А що головне у гарній картині? Гарні емоції після нього. Тут — 10 з 10.

Маєток з привидами