Події

Що дивитись у кіно. Синій Жук

Чи залишились ще ті, кого не підкорив Всесвіт супергероїв? Ми, наприклад, захопливо спостерігаємо за яскравими персонажами із суперздібностями, занурюємось в шалені сюжети та карколомні події, вболіваємо за улюбленців, поки триває боротьба добра зі злом.

Синій Жук

Зустрічайте нового персонажа – Синій Жук! Інопланетна технологія у вигляді Скарабея сама обирає собі господаря. Та оволодіти нею хоче власниця імперії Корд, яка тривалий час шукає цю надпотужну силу, щоб зміцнити свій проєкт Омак. І врешті-решт Вікторія Корд знаходить такого бажаного Скарабея.

Та на шляху у жінки постає її племінниця Дженні, яка вважає, що спільне сімейне підприємство повинно займатися не виробництвом зброї, а допомагати людству вирішувати екологічні проблеми.

Молодша Корд викрадає Скарабея та віддає його на зберігання мексиканцю на ім`я Хайме. Тепер у хлопця почнеться зовсім інше життя, адже Cкарабей обрав свого господаря.

У кінострічці на тлі вибухових подій порушується багато філософських питань. Головна думка яких полягає в тому, що сила людини — в її родині. Синій Жук доводить це, адже навіть бабуля-божа кульбабка може в потрібний час приємно здивувати.

Затамовуючи подих та пускаючи сльозу у фіналі, радіємо тому, що сподівання від фільму справдилися і навіть трішки їх перевершили. І знов чекаємо на… повернення Синього Жука.

Синій Жук

А поки що радимо подивитися ще одну кіноновинку «Маєток з привидами».