Події

У видавництві #книголав вийшла книга-мандрівка «Незалежні»

«Незалежні» — це ілюстроване соціально-політичне видання від творців книги-мандрівки «Україна» – креативної агенції Green Penguin.

Незалежні

У книжці-мандрівці «Незалежні» зібрано найважливіші факти за 31 рік існування оновленої незалежної України – про те, як ми відроджували нашу країну, які помилки робили і які перемоги здобували, що їли і що одягали, що співали, читали, дивилися, як захищали свої свободи та як організовували революції. 

Кожен розгорт — «щоденник» одного року, з 1991-го по 2022-й, те, чим переймався і чому радів наш народ. Це не просто суспільно-політичне видання, а захоплива книжка для сімейного читання, і для дорослих, і для дітей.

Це книга-ностальгійка. Про часи, коли на полицях магазинів з’являлися перші снікерси та кока-кола, коли направо й наліво роздавали «наколоті апельсинки», чи коли рашистів від душі пригощали «бандерівським смузі». Книжка про рекорди і провали, покращення і зради, культові пісні, книжки, фільми… Все те, що зробило нас нами. 

Авторка ідеї та головна редакторка – Ірина Тараненко.

Автори текстів: Єлизавета Нєвєжина, Марина Островська, Володимир Арєнєв, Аліса Ліндеман.

Головна ілюстраторка та артдиректорка – Марта Лешак.

Ілюстраторки: Олена Кобілінська, Оксана Щербакова, Ірина Жук, Марія Дискант, Анна Плотка, Ірина Орєхова, Марія Гнатюк, Анна Карнаух, Олена Коломоєць, Марія Філіпчук, Валерія Лужанська, Анастасія Панченко, Євгенія Скакун, Валентина Ісамбаєва, Богдана Божок, Олена Коновал, Олеся Криволапова. 

Детальніше про книжку: https://bit.ly/3p93mCQ