События

Відомі телеведучі розповіли про найкращі новорічні подарунки

Наближаються новорічні свята. Відомі телеведучі каналу 1+1 розповіли про найяскравіші подарунки, які вони отримували чи дарували на Новий рік.

Валентина Хамайко

звездная мама

Ведуча “Сніданок.Вихідний” на 1+1

Моя третя дитина Мирослава Оністрат народилася 31 грудня 2013 року, і з того часу у нас дуже змінилася традиція святкування Нового року. Зазвичай, у цей день ми збираємось з усіма хрещеними разом і святкуємо її день народження. Не знаю, чи вдасться це зробити цьогоріч, тому що зараз умови не такі, як завжди. Новорічні подарунки діти отримують двічі: на Святого Миколая та на Новий Рік. 

Подарунки від Миколая — це якісь сюрпризи, про які вони говорили або думали протягом року. Я намагаюсь їх реалізувати разом з дітьми або у вигляді сюрпризу. А на Новий Рік вони, зазвичай, отримують подарунки від хрещених. Ми не розповідаємо дітям казку про Діда Мороза, а кажемо, що у нас є Миколай.

А щодо найяскравіших подарунків. Дуже люблю робити дітям подарункові бокси — коробочки, у які ти складаєш багато дуже милих приємних дрібничок, що знадобляться їм протягом всього року. Це як коробочка з щастям. Дуже класна ідея, і вона мене рятує вже не один раз. Діти завжди з повним захватом люблять відкривати і дивитися, що ж там. І це не один подарунок, а їх багато. 

Олександр Преподобний

Олександр Преподобний

Ведучий програми “Гроші” на 1+1 

Думаю, тут зі мною погодяться більшість — дарувати подарунки важливій для тебе людині набагато приємніше, аніж отримувати їх, яку б цінність вони не мали. Немає нічого кращого за радість близької людини, її щирі емоції, великі здивовані очі та милу серцю усмішку.

Перший свій цінний подарунок для мами — Олени Олександрівни — я зробив у 25 років, коли тільки-но почав вести програму журналістських розслідувань. Я довго думав, що такого подарувати мамі, аби приносило користь і нагадувало про мене. На всю свою першу зарплатню придбав їй крутий телефон та поклав його під ялинку. Назавжди запам’ятав мамину бурхливу радісну реакцію і те, як вона сказала, що пишається мною. Тоді я відчув, наскільки сильно мене заряджають ті відчуття, коли я щось безкорисно дарую.

Зараз я, окрім якихось речей, дарую враження та круті емоції – поїздки, пригоди та нові хобі.

До речі, один подарунок, який зробила мені колишня дівчина на Новий рік, я і досі пам’ятаю з особливим теплом. Нам було по 19-20 років, студенти, не мали великих коштів. Я не знав, що вона підготувала, і навпаки. І я, і дівчина якийсь час збирали гроші на подарунки, і під бій курантів, посеред Хрещатику, зробили одне одному приємне. У коробочці, яку вона власноруч загорнула в червоний папір та обмотала золотою стрічкою, я знайшов плеєр для спортивних тренувань. На той час це був дуже дорогий аксесуар. Але найбільше мене вразило те, що вона врахувала мої інтереси. Це приємно.

Святослав Гринчук

Святослав Гринчук

Ведучий ТСН на 1+1

“Новий рік ніколи у мене не асоціювався з великою кількістю подарунків. Адже у мене він якраз затиснутий між двома іншими, значно «щедрішими» святами. 19 грудня усі отримували презенти від святого Миколая. А на початку січня маю ще й День народження. Але особливим і довгоочікуваним новорічним подарунком для мене завжди була святкова ялинка. Ще давно-давно, в дитинстві, саме 31-го грудня дідусь приносив її додому, ставив під вікном і переконував, що то не він, а чи то Миколай, чи то Санта. Ну, а я відповідно – завжди її там виглядав: коли ж вже нарешті з’явиться. Тому досі, мені здається, що новорічний подарунок має бути перш за все емоційним і пам’ятним, а не дорогим і практичним. Торік на новий рік ми якраз мандрували за кордоном і пішли гуляти зоопарком, де поміж звичайних тварин – була ще й зона з величезними макетами динозаврів. Деяким з них можна було навіть в рота залізти. Моя дворічна донька Дзвінка (зараз дівчинці вже 3 роки – прим.ред) на це усе дивилась величезними очима і потім ще довго захоплено пригадувала. Думаю, така несподівана прогулянка стала для неї класним подарунком”.

Соломія Вітвіцька

телеведущая

Ведуча ТСН на 1+1

“Я з західної України, тому найбажаніші подарунки звикла дарувати та отримувати до Святого Миколая. Мама нам з братом Северином найцінніші та омріяні бажання клала під подушку проти ночі 19 грудня. Взагалі ще з дитинства ми звикли отримувати не тільки цікаві і яскраві, а й практичні подарунки. Пам’ятаю, таким став стильний спортивний костюм. На той час — то був справжній скарб. Практичність подарунків і зараз для мене важлива. Саме такі стараюсь до Миколая дарувати похресниками — одяг, канцелярія, розвиваючі ігри. Мамі Світлані Вітвіцькій цього року оберу бокс із різною косметикою та доглядовими засобами. Класна можливість подарувати відразу не один, а багато подарунків. Як то кажуть, на всі випадки життя! А ще планую подарувати й колекційний фотоальбом зіркового фотографа Ростислава Ріпки “Натхнення” з монохромними світлинами у легендарному французькому стилі Аркур. На сторінках сильні та талановиті жінки України — зірки спорту, кіно, ТВ, театру. Є і мої світлини. Мамі точно сподобається така естетика. Зараз найкращий подарунок для мене — це подорожі! На жаль, у зв’язку з пандемією, немає можливості поїхати у нові незвідані країни. Чи хоча б у мою улюблену Німеччину, щоб відвідати їх традиційні Різдвяні ярмарки та посмакувати святкові страви. Та все буде добре, головне люди, які поруч. Свято варто створювати собі самотужки”.

Чарівних свят та яскравих вражень!