Події

Інтернет-конкурс «День соцмереж: #Я_в_тренді»: будь у соцмережах як риба у воді

Соціальні мережі один із найкращих винаходів людства. Принаймні точно один із найцікавіших! Ще б пак, адже вони допомагають не лише спілкуватися, а й розважатися, знаходити хобі, навчатися та навіть розвивати власний бізнес. І це далеко не всі переваги! Зрештою, варто просто подивитися на цифри: нині з майже восьмимільярдного населення планети соцмережами користується 4,2 млрд людей. А це більше половини! 

на урок

Тож що, соціальні мережі захопили світ? Певною мірою так і є. Впевнені, що ви теж користуєтеся ними. Facebook, Instagram, TikTok: ви точно маєте профіль хоча б в одній із них. А може навіть мрієте створити власну.

А чи знали ви, що 30 червня відзначається #SMDay (він же – День соціальних мереж)? Це дійсно непересічне свято було започатковано у 2010 році як спосіб відзначити та визнати вплив соцмереж на глобальні комунікації. Тож не бачимо приводу не відсвяткувати його! А як зробити це найкраще?

Узяти участь у новому неймовірно цікавому конкурсі від онлайн-школи «На Урок» для учнів 5-11 класів «День соцмереж: #Я_в_тренді»! Учасники інтерактиву зможуть дізнатися багато захопливих фактів про найпопулярніші соціальні мережі, а також пригадають важливі правила безпеки під час користування ними. Що таке боти? Як впливають на нас фейки та як їх розпізнати? Хто працює над просуванням брендів у соцмережах? Упевнені, ви знаєте відповіді на кожне з цих запитань та чудово розумієтеся на ключових функціях улюблених соцмереж. Тож не гайте часу та мерщій реєструйтеся на конкурс! 

Долучитися до онлайн-конкурсу можна з 25 червня до 30 липня. Усі учасники гарантовано отримають яскраві нагороди. І користуйтеся соціальними мережами із задоволенням!