Події

Другий відкритий онлайн-марафон «Супер Матуся»

Запрошуємо усіх матусь на унікальну подію — Другий відкритий онлайн-марафон від Онлайн Школи для мам «Супер Матуся», який відбудеться 14-15 листопада 2015 р. з 09:00 до 21:00.

школа для мам

Головна мета Онлайн Школи для мам «Супер Матуся» — показати, що період появи дитини — це не час обмежень, а шлях до нових можливостей! Організатори «Супер Матусі» роблять усе можливе, щоб навчити матусь розфарбовувати своє життя в декреті яскравими подіями та потужними емоціями!

Саме для цього у вересні було проведено перший марафон в рамках Онлайн Школи, щоб не просто поділитися особистим досвідом, а зібрати на одному майданчику експертів у різних напрямках; дати концентровану та насичену порцію інформації для переосмислення. Такий формат роботи дає можливість не тільки дізнатися багато нового, але і замислитися, відчути, перейнятися і надалі опрацювати. А проведення цього заходу онлайн дозволяє брати участь у ньому незалежно від того, в якій географічній точці знаходяться учасниці Онлайн Школи.

Для Другого Онлайн Марафону організатори зібрали команду найкращих спікерів — професіоналів своєї справи. Тематика цього марафону має два напрямки: особистісний розвиток і бізнес та заробіток. Розклад доповідей ТУТ

Реєструйтеся та приймайте участь у Онлайн Марафоні для Супер Матусь!
Докладна інформація на сайті

До зустрічі, Супер Матусі!