Події

ДрузіФест в Києві

На початку червня весь світ святкує Міжнародний день захисту дітей.  Усім дітям важливо, щоб їх любили, приймали такими, які вони є і допомагали зростати не залежно від їх фізичного та розумового розвитку. В Україні багато родин, які втратили годувальника через події на Сході, переселенців, діток з багатодітних родин, дітей з особливостями розвитку – аутистів та діток з ДЦП і сонячних дітей(дітей з синдромом Дауна), незрячих, дітей з дитячих будинків та сиротинців.

ДрузіФест

Ми хочемо разом поєднати зусилля громадян, держави, бізнесу, неприбуткових організацій та засобів масової інформації, щоб подарувати дітям розвиваюче та мотивуюче свято, допомогти з вибором професії, орієнтирів у житті та формуванням цінностей. Багато з цих дітей не мають змоги приймати участь у звичайних забавах для дітей, тому, що ще не повністю наше суспільство готове до адаптації інклюзивних дітей у соціум, не всі майданчики та вулиці, приміщення та переходи обладнані для людей з особливими погтребами.

Мета:

Наш проект допоможе всім дітям зануритись у прекрасний світ спорту, краси, мужності та дружби, адже він організовується для маленьких наших громадян, наших друзів, нашого майбутнього. І яким воно буде, залежить від нас, дорослих.

Важливо донести до дітей, що гартуючи тіло та душу, вони зможуть знайти в майбутньому вихід з різних життєвих ситуацій, прищепляючи любов до мистецтва та книги, держави та близьких, ми ростимо свідомих українців, маленьких наступників Шевченка та Сковороди, а гартуючи відвагу та мужність, діти навчаться оберігати рідних та країну, зростатимуть патріотами та свідомими громадянами.

Ми вважаємо, що діти мають оволодіти практичними навичками, бути сміливими, витривалими, мати творчий підхід на нестандартне міркуваня. Можливо, маленькі Коперники та Ньютони уже будуть серед наших гостей.

Що очікує на маленьких гостей заходу: 

 1. Зручна та сучасна локація з м`яким покриттям та необхідним обладнанням для наймолодших учасників заходу з аніматорами та медиками-волонтерами

Для них будуть організовані розваги, конкурси, майстер-класи, забіги на      електромобілях, дефіле

 1. Спеціально обладнана локація під змагання на байках – показові виступи професіоналів, змагання серед команд
 2. Стильна та сучасна локація, обладнана великою сценою, де будуть виступати маленькі артисти та професіонали, в іншій зоні будуть проходити пізнавальні квести для дітей різного віку, заїзди на самокатах, дефіле з червоною доріжкою, шоу мильних бульбашок, паперошоу, розваги з клоуном та аніматорами, містечко професій — тут можна спробувати себе в якості лікаря, продавця в магазині, автослюсаря, командира екіпажу та капітана судна, театрального актора чи актора-співака, археолога та вченого Хогвардсу, перукаря та іміджмейкера, а також на дітей очікують встановлення рекорду України, майстер-класи від відомих українських майстрів, екопоробки та екокультура, шаховий турнір та ще багато цікавих сюрпризів для дітей. Всі поробки, виготовлені власноруч, діти зможуть забрати з собою!
 3. Нагородження юних учасників змагань будуть проводити відомі спортсмени- олімпійські чемпіони та чемпіони світу та відомі українці!!!
 4. Фудкорти – смачні та свіжі продукти для дітей та дорослих
 5. Фотозони — вони будуть знаходитись на різних локаціях, де будуть відбуватись активності

Потреби:

 • Подарунки дітям
 • Футболки для команд- учасниць з друком (можуть бути з лого партнерів)
 • Матеріали для МК
 • Харчування для дітей
 • Автобуси для довозу дітей на Локацію та назад
 • Відеооператор та монтажер ролику
 • Друк баннеру та пресволу
 • Друк грамот
 • Звук, світло

Організатори: ГО «Рій Мрій», ГО «Подаруй Життя», ГО «Диводія»

Дата: 2 червня 2019 року

Де: ТРЦ Атмосфера (Столичне шосе 103)

Початок заходу : 11.00

Тривалість: до 18.00

Участики проекту: 1000 дітей з батьками або супроводжуючими особами від 3 років.

Волонтери – 60 чоловік

Організатори та помічники – 20 чоловік.

Організатори мають великий досвід в проведенні масових заходів з акцентом на особливих та інклюзивних дітей.  Серед проведених заходів – Друзіфест 2018, Крила надії – всеукраїнський фестиваль для інклюзивних дітей у Львові у квітні 2019, «Мегамами та їх діти»- проект для багатодітних родин в підтримку статусу багатодітних родин – Софія Київська та Львів, Палац мистецтв, «Великий тато України» —  просвітницький проект з випуском календаря та залученням відомих українців до фотопроекту. Багатодітні відомі українці в образах Великих князів Київських знімались для календаря з метою допомоги багатодітним родинам, які втратили годувальника, «Зоряне літо»- проект для дітей-переселенців, «Зірки спорту за пультом» — допомога дитячому будинку з Донецька з переїздом в Черкаську обл та інші.

Контакти з питань партнерства та співпраці: Тамара Недобор – 050 — 313 34 63, 068 – 735 15 14,  Наталія Грицова  — 050 622 82 91