Події

Кінопрем’єра. Фантастичні звірі і де їх шукати

Відьми та чаклуни, зіллєваріння та магічні конкурси — на Європейській прем’єрі фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати”.
Фантастичні звірі і де їх шукати
15 листопада одночасно у Києві, Лондоні, Парижі та інших містах відбудеться Європейська прем’єра “Фантастичні звірі і де їх шукати”. Спеціально до події столичний розважальний центр Блокбастер перетвориться на світ чаклунів та магії від Джоан Ролінґ, а всі 13 залів кінотеатру Планета Кіно відкриються, щоб одночасно показати фільм для понад 1400 прихильників історії.
Прем’єру організовує Планета Кіно за підтримки Kyiv Comic Con та компанії “Кіноманія” (ексклюзивний дистриб’ютор фільмів Warner Bros. Pictures в Україні). На гостей заходу чекає великий чаклунський бал, конкурс магічних знань та вмінь, косплей-шоу, а також пряме включення з прем’єри фільму в Лондоні. Зірки фільму та Джоан Ролінґ, яка написала сценарій, передадуть привіт та дадуть відповідь на запитання від українських фанів.
Відвідувачі події вчитимуться готувати магічні зілля та тестуватимуть їх на справжніх ельфах; скуштують тематичні смаколики та отримають ексклюзивні пам’ятні сувеніри. Крім того, гості зможуть пройти сортувальну церемонію американської школи магії Ілверморні та дізнатись, до якого факультету вони належать.
Фіналом прем’єри стане показ фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати” у всіх 13 залах кінотеатру Планета Кіно для понад 1400 глядачів.
Купити квитки на подію можна тут.
Стежте за останніми новинами Європейської прем’єри фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати” тут.
Довідка. Нагадаємо, події фільму відбуваються за 70 років до того, як Гаррі Поттер вперше переступив поріг Хоґвортсу. Головний герой стрічки, Ньют Скамандер, приїжджає до Нью-Йорка з валізою, повною найрізноманітніших магічних істот. Випадково кілька з них тікають в місто, чим спричиняють серйозні проблеми як для магів, так і для нечаклів (американський аналог маґлів).

Сценарій стрічки написала Дж. К. Ролінґ, в головних ролях знялись Едді Редмейн, Коллін Фаррел та Езра Міллер. Фільм стартує в широкому прокаті 17 листопада.