Події

Під Києвом відбудеться показ унікальної колекції коней і пройде фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Славниця»

2 і 3 червня Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» запрошує всіх на виставку-показ «Світ коней». Головними героями показу будуть не князі та богатирі, а їхні вірні супутники і добрі друзі – коні з Княжої стайні.

парк киевкая русь

Протягом двох днів гості «Парку Київська Русь» зможуть зануритися в величну епоху Київської Русі. Відтворюваний в натуральному розмірі Древній Київ викличе у відвідувачів справжнє захоплення шедеврами архітектури наших предків – князів Володимира Великого і Ярослава Мудрого та інших видатних особистостей Київської Русі. Гості побачать дерев’яні оборонні стіни, садиби киян Х-ХII століть, насолодяться експозиціями на території і в музеях.Відвідувачів Древнього Києва чекає програма, присвячена коням, їх впливу і ролі в історії людства. Унікальність шоу-виставки в тому, що тільки в Древньому Києві можна побачити стародавні породи, яким понад тисячу років. Деякі з порід в Україні більше ніде не зустріти.

парк киевкая русь

Гості Парку дізнаються про походження порід, про те, які видатні люди старовини свого часу їздили на представниках тієї чи іншої породи коней. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи та в екіпажі.

3 червня в «Парку Київська Русь» пройде фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Славниця». У фестивалі візьмуть участь дитячі та юнацькі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці в самих різних напрямках. Всі учасники фестивалю будуть розділені за віковими категоріями — дитячий майданчик (3 категорії: з 4 до 8 років, з 9 до 12 років і з 13 до 17 років). На майданчику для дорослих змагатимуться учасники з 18 років.

парк киевкая русь

Танцювальні колективи порадують глядачів народними, сучасними, спортивними та стилізованими танцями. Також пройдуть конкурси в фольклорному та естрадному вокальних жанрах. Гостей Древнього Києва порадують сольні виступи виконавців, а також виступи дуетів та ансамблів. В рамках фольклорного напрямку фестивалю увазі глядачів будуть представлені народні пісні в сучасному аранжуванні.

Всі гості запрошуються на виставку дитячих художніх робіт в рамках «KidsArt_project». Виставку робіт можна буде побачити 3 червня в Древньому Києві. А близько 16:00 відбудеться нагородження дітей.

парк киевкая русь

Приїхати в Древній Київ можна всією сім’єю, або компанією, або поодинці. Тут кожен зможе, буквально, доторкнутися історії – почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вловити запахи гончарної глини та дерев’яних будівель. Тут на кожного чекають його власні історичні відкриття.

У неділю, 3 червня, можна буде відвідати музеї історичного костюму і дерев’яного зодчества, оглянути експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур, відтворену унікальну дерев’яну Василівську церкву Х століття і поставити в ній свічку за здоров’я рідних і близьких.

Також протягом двох днів можна буде приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя» на княжому монетному дворі, пролетіти над Лісовим озером по канатному спуску «Політайло». Відпочити та підкріпитися можна в Княжій корчмі і альтанках на свіжому повітрі, скуштувавши страви, приготовані як за сучасними, так і за старовинними рецептами. Також є можливість залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати» і в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Увага! 2 червня частина території Древнього Києва буде закрита, в зв’язку з цим можна буде отримати або знижку на дорослі квитки 50 грн, або постріляти з лука, або 1 коло на коні.

Стародавній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 19:00.

Стародавній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва — в 45 хвилинах їзди — в селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки курсуватимуть від станції метро «Видубичі» о 10:00, 12:00 та 14:00.

Ціна квитка — 150 грн., Для пенсіонерів і студентів — 100 грн., Для дітей шкільного віку — 50 грн., Дошкільнятам — безкоштовно. Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com