События

Фестиваль молодих дизайнерів 4seasons

Вже третій рік в Києві успішно проходить мультибрендовий фестиваль-маркет одягу і аксесуарів від українських дизайнерів 4 Seasons. За час проведення фестивалю, а це більше 20 сезонів, в ньому взяли участь понад 200 українських дизайнерів. Для багатьох з них Фестиваль став стартовим майданчиком, який допоміг вийти в світ фешн індустрії. Організатором фестивалю є Art Fashion Centre та його керівник Вячеслав Гурков. В цьому сезоні фестиваль проходить за підтримки громадського діяча та засновника 1-го блог-журналу України LuckyUkraine Олесі Тарасенко. 

мода

Традиційно Фестиваль маркет проходить чотири рази на рік в торговому центрі Полярний.
Фестиваль 4 Seasons зарекомендував себе як один з небагатьох гідних і доступних трамплінів у вищу лігу для початківців дизайнерів України. Його метою є популяризація національних виробників авторського одягу та вітчизняних демократичних брендів.

З кожним новим сезоном, проект об’єднує все більша кількість нових молодих талантів. Цього разу понад 30 українських дизайнерів представлять свої роботи для широкого кола покупців. Найважливішим аспектом фестивалю-маркету, є те, що участь в ньому для початківців дизайнерів абсолютно безкоштовне!

Захід проходить у форматі відкритих show-room і вільних показів-презентацій, що дозволяє ознайомитися з новими трендами модної індустрії в цьому сезоні, приміряти і придбати кращі екземпляри нових дизайнерських колекцій, а також зробити безпосередньо замовлення, безпосередньо особисто поспілкувавшись з дизайнером.

У кожному сезоні фестивалю, відвідувачі і авторитетне журі відбирають одного фіналіста з дизайнерів учасників заходу, який зможе поборотися за головний приз — простір для створення своєї фешн зони на території ТЦ «Полярний», яке надається переможцю безкоштовно на 6 місяців.

Члени жюрі Фестивалю: Влада Литовченко, Liana Bilyakovych, Oksana Fursa, Валентин Мысливый, Слава Займак Артс (Slava Zaimak Arts), Анжелика Костина (Anzhelika Kostina), Lilia Oliynyk, Оксана Алейникова, Tatiana Grigorievna та Ганна Піка.

Ведучими Фестивалю будуть блогер, модель та ведуча Елизавета Рудыка (Ielizaveta Rudyka) та музикант, співак, актор, модель Лук’яненко Олексій.

Як і в попередні сезони, гостей фестиваль-маркету чекають презентації, покази мод, майстер-класи та виступ зоряних гостей. Зокрема відбудуться покази вже відомих брендів Miss Happy Dress, Senself, L.Rudenko та дизайнерів Слави Займака та Наталья Дацко. Традиційно, організатори підготували чимало сюрпризів — від масажу вогнем, номера з казаками-характерниками до розіграшу цінних призів і подарунків. Серед партнерів Фестивалю Салон китайського масажу, Амазонки. Туристическое агентство, Perfume for GOLF “Enessa Farran “, компанія «Пріоритет здоров’я» та Магазин ексклюзивних аксесуарів Hit.CaSe.

Досконале звучання на Фестивалі забезпечується Творчою студією Заслуженого діяча естрадного мистецтва України Михайла Толмачова.

Спеціальною гостею Фестивалю буде співачка Julia Voice. На заході для гостей також виступить співачка Lora, людина-оркестр Віліна Баязітова та юна співачка Ірина Биховченко.

Медійні партнери Фестивалю:
Журнали: Super Lady magazine, Defile — Kids Fashion Magazine, Emotion, that inspire you, Monet Fashion, O`Ukraine, Super Kids, Podium real, GLORY magazine with appearance, Cabinet Boss, Глянцевий журнал «АДМІ», Глянцевий журнал «Пастьєра»
Онлайн-видання: МамаWOW, Онлайн-журнал Star Brothers, Studioofmydreams, Harved online, Модний онлайн журнал — VTrendi.com.ua, Новини України Tut-Ua. com, Eurostar Information Agency, Beauty Millenium, Be my media, DreamGo
TV: Толока тв

Фотографи заходу Nataliya Nesterkina, Юлия Прохорович (Julia Prokhorovych) та Alexander Krivitskiy

Будемо раді бачити вас у складі учасників фестиваль-маркету 4 Seasons сезону 2019!
Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном:
0506216867