Події

Форум «Професіонали майбутнього»: пошук покликання

24 вересня 2016 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться форум «Професіонали майбутнього». Організатор – Київський молодіжний центр – проводить захід в рамках профорієнтаційного проекту для школярів «ПроПрофесії».

Професіонали майбутнього

Школярі столиці на день відправляться у світ професій майбутнього: дізнаються про актуальні сфери наступних десятиліть, поспілкуються з професіоналами і отримають практичні поради щодо здобуття навичок у тій чи іншій сфері.

Під час форуму відбудуться 30-хвилинні інтерактивні презентації у галузі новітніх технологій та професій (альтернативна енергетика, штучний інтелект, інтернет речей, великі дані, віртуальна реальність, генетика, персоналізована медицина, нанотехнології тощо). Професіонали поділяться зі школярами знаннями щодо основних понять певної сфери, перспектив розвитку, способами здобуття навичок.

Також на форумі буде облаштована зона інновацій, де можна побачити приклади технологічних та наукових досягнень на власні очі. Наприклад, дізнатись, як працює 3Д-принтер, запустити дрона, добути ДНК яблука тощо. Професіонали та підприємці пояснять школярам, як застосовувати той чи інший винахід.

Відвідати захід можуть школярі 8-11 класів і їх батьки. Усі охочі взяти учать у заході, мають обов’язково реєструватися ТУТ, або на сайті proprofesii.com. Участь у заході безкоштовна.

Київський молодіжний центр вже не вперше проводить подібний захід: у квітні 2016 року відбулась дводенна конференція «Професіонали майбутнього». Тоді у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова зібралось більше 600 київських школярів. Крім того, підлітки зі всієї України мали нагоду слідкувати за подіями конференції за допомогою онлайн-трансляції.

Тем для обговорення виявилось більше, ніж очікували, тому Київський молодіжний центр вирішив зробити продовження попереднього заходу. Без сумнівів, на нас чекає безліч корисної інформації, нових знайомств і знань. Тож, до зустрічі на форумі «Професіонали майбутнього»!