Події

Halloween на Даринку: топові герої, досліди від Франкенштейна й майстер-класи декору

Діставайте найекстравагантніший костюм і приєднуйтесь до гуляння Halloween у столичному маркет-моллі «Даринок». Минулорічне святкування було дуже успішним, але організатори запевняють: цього року буде ще яскравіше! 31 жовтня й 1 листопада Королі ночі, Мертва відьма, ВОНО, Джон Сноу й інші персонажі подарують подарунки всім, хто підтримає атмосферу й прийде в образі. За грим не хвилюйтеся! Майстри розпису тіла на локації допоможуть перетворитися в будь-якого монстра, безкоштовно!

Хэллоуин

Тематична анімаційна програма з конкурсами пройде в зоні Wi-Fi «Даринку» з 12:00 до 18:00. Зокрема, і на кращий костюм серед гостей. Тут же розмістяться інтерактивні зони з потойбічними силами.

  • Дівчина-зомбі в колодязі буде вабити до себе, але потрібно зберегти дистанцію і не піддатися її хитрощам.
  • Чаклунка зварить солодке димчасте зілля й пригостить ним усіх бажаючих.
  • Привиди мертвого барона й баронеси заманять відвідувачів у клітку, щоб зробити кадр на пам’ять про незвичні вихідні.
  • Гори лайків допоможе отримати й окрема фотозона в стилізації кімнати відьми, з дзеркалом, гарбузами й конусними головними уборами.
  • А чаклувати над створенням першокласного хелловінського декору зможуть усі охочі на майстер-класі.

Хэллоуин

З 15:00 до 15:30 гостей чекає спеціальна шоу-програма – «Досліди від Франкенштейна».

Біля 1 і 6 входів маркет-моллу, і на території, Малефісента, Крик, П’ятниця 13 і Чумний лікар пригощатимуть гостей цукерками й будуть направляти до епіцентру подій. А ярмарок «Смакуй світ» запропонує тематичну випічку.

Розважальна програма вихідних – безкоштовна.

Хэллоуин

Детально з програмою розваг маркет-моллу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461-88-13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Біломорська, 1 (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 20:00.