Події

Івана Купала на «Даринку»: майстер-клас з гончарства й живе звучання народних інструментів

6-7 липня Маркет молл «Даринок» приєднається до великого святкування Івана Купала. На вуличній сцені біля 6 входу виступлять колективи з українськими народними інструментами, а на майстер-класі з гончарного мистецтва кожен зможе зробити унікальний виріб своїми руками. Дітям теж буде чим зайнятися: їм покажуть костюмовану казку «Добрі поради», аніматори проведуть веселі інтерактиви, в конкурсах можна буде виграти солодкі подарунки, а в Summer Park – пострибати на батутах і пограти у водний футбол. Даринок

У суботу, 6 липня, з 12:00 по 18:00 на «Даринку» пройде безкоштовний майстер-клас з гончарного мистецтва. Кожен зможе перетворити свою ідею в об’єкт, сидячи за гончарним кругом. Чашка для чаю або кави, тарілка, ваза або свічник – будь-який прояв фантазії може бути втілено під керівництвом досвідченого гончара. А в цей же час на вуличній сцені з українськими народними інструментами виступлять яскраві колективи, наповнюючи атмосферу звучанням бандури, бубна і рубля.

Даринок

У неділю, 7 липня, з 12:00 до 13:00 Маркет молл збере всіх дітей на повчальну костюмовану казку «Добрі поради». А відразу після цього продовжиться велике гуляння під музичний супровід колективів з народними музичними інструментами.

Даринок

Крім того, біля «Даринку» щодня протягом усього літа працює дитяче містечко під відкритим небом – Summer Park. Малечі пропонують пострибати на батутах різних розмірів і форм, пограти у водний футбол у надувному басейні, полазити в м’якому батутному комплексі з пальмами, спуститися з 7-метрової надувної гірки і зійтися в партії настільних ігор (футбол, теніс).

Даринок

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом, роботою Summer Park та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.