Події

#Кинопремьера. Дім дивних дітей Міс Сапсан

Дивіться черговий незабутній фільм від фантастичного режисера Тіма Бертона, знятий за мотивами однойменного бестселеру.

Дім дивних дітей

Після смерті улюбленого дідуся Джейк отримує від нього лист з ключами до таємниці, яка об’єднує різні світи та епохи. Тому хлопчик потрапляє до таємничого місця, відомого як «Дім дивних дітей». Таємничість і небезпека посилюються, коли Джейк знайомиться з жителями «Дому» і дізнається про їх особливі можливості … і могутніх ворогів. Нарешті Джейк розуміє, що тільки його власні «особливі якості» можуть врятувати його нових друзів.

Дім дивних дітей

Режисер Тім Бертон: «Коли я вперше долучився до екранізації «Дому дивних дітей», то ознайомився зі стислим змістом роману й переглянув усі ілюстрації з цієї книжки. Мене відразу ж заінтригували страхітливі й таємничі картинки у книзі Ренсома Ріггза – і я зрозумів, що хочу розповісти історію цих дітей. Дівчинка легша за повітря, хлопчик, у животі якого мешкають бджоли, жінка, що перетворилася на пташку — мені хотілося пізнати цей світ. Відтак, я зробив про них фільм.»

Студія: 20th Century Fox
Жанр: фентезі, пригоди
Прем’єра: 6 жовтня 2016 року
Режисер: Тім Бертон
У ролях: Єва Грін, Кім Діккенс, Семюел Л. Джексон, Аса Баттерфілд, Еллісон Дженні, Кріс О’Дауд, Руперт Еверетт, Джуді Денч, Елла Пернелл, Міло Паркер.

Дім дивних дітей Міс Сапсан