Події

На вихідних під Києвом – виставка породистих коней та конкурс маленьких красунь

14 та 15 травня у  «Парку Київська Русь» відбудеться свято гармонії людини й природи: виставка-показ «Світ коней». Головними на цьому заході будуть не князі чи богатирі, а їхні вірні супутники і добрі друзі – коні з Княжої конюшні Древнього Києва.

парк киевская русь

Вся унікальна колекція коней близько двадцяти історичних порід постане перед очі відвідувачів «Парку Київська Русь». Тут будуть представителі найвищої породи у світі – шайри, найважчої – бельгійські ваговози, найменшої – шетландські поні, найдревнішої – ахалтекінці. А ще граційні фризи, швидконогі арабські скакуны, безмежно милі хафлінгери та багато інших коней, яких разом в одному місці можливо побачити лише у Древньому Києві. І лише під час такої виставки.

Гості Парку дізнаються про походження порід, про те, які видатні люди давнини свого часу їздили на представниках тієї чи іншої породи коней. Коні залюбки прокатають усіх охочих верхи чи в комфортабельному екіпажі по території Київського Дитинця. Коників можна буде погладити, сфотографуватися з ними.

парк киевская русь

А ще коні будуть не лише живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру, звісно в тандемі з акторами-людьми. Карколомні трюки змусять будь-кого затамувати подих та захоплюватись складністю виконання і граціозністю людей і тварин.

Також у суботу, 14 травня, в Древньому Києві проходитиме Всеукраїнський дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль «Весна в Київській Русі». А в неділю, 15 травня, вперше відбудеться конкурс «Міні Місс Київська Русь-2016». Маленькі красуні виборюватимуть перемогу в трьох конкурсних завданнях. На перше знайомство з глядачами – конкурс «Візитка» – дівчатка вийдуть в українському національному вбранні і розкажуть про себе. Другий конкурс – творчий. Тут претендентки на титул «Міні Міс Київська Русь» покажуть свої таланти в читанні вірша, у пісні чи у танці. І насамкінець – вихід юних принцес у вечірніх сукнях.

парк киевская русь

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований в селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі». Ціна квитка – 150 грн, для пенсіонерів і студентів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.