События

Гала-прем’єра, PUR:PUR та 10 фактів про створення мультфільму “Клара та чарівний дракон”

В понеділок, 21 жовтня у кінотеатрі Сінема Сіті в Києві, відбулася гала-прем’єра української анімаційної стрічки “Клара та чарівний дракон” на якій були присутні: актори театру та кіно Олексій Тритенко, Валерій Чигляєв, Ілля Ноябрьов, Ігор Бистряков, кінопродюсер Артем Колюбаєв, політики Борислав Береза, Сергій Думчев, футболіст Владислав Ващук та багато інших відомих та публічних гостей.

Клара та чарівний дракон

Приємним сюрпризом для усіх став виступ гурту PUR:PUR та можливість зробити фото та взяти автограф з Веронікою Лук’яненко (акторка серіалу “Школа”), яка озвучила головну героїню мультфільму — Клару.

Мультфільм отримав теплі відгуки дітлахів та батьків. А ми підготували для вас 10 найцікавіших фактів створення мультфільму.

  1. Ідея мультфільму народилася ще років 20 тому.
  2. Історія про Клару складається із 7 частин. Якщо глядачу сподобається Клара, тоді нас чекає ще пріквел та кілька сіквелів.
  3. Мультфільм створено повністю українською  командою. Ми перепробували кілька іноземних команд, але в результаті ми зупинилися на українській.
  4. Графіку до мультфільму створювали 120 людей, а загалом над мультфільмом працювало близько 300, враховуючи виробників музики студію Baker Street Sound Production , акторів озвучки та дубляжу та відділ дистрибуції.
  5. Якби одна людина робила мульт 24 години, то вона б мала його почати ще у дитинстві і, можливо, до кінця життя закінчила б. Деякі творці мультфільму працювали по 24 години на добу, а хлопці з рендер-ферми, взагалі у зомбі режимі. В майбутньому ми плануємо до такої роботи можна буде підключити штучний інтелект, який полегшить створення анімації.
  6. На голос кожної комашки у мультфільмі проводили кастинг. А ще дуже веселив кастинг серед коників, бджілок та жабок. Коли серед 20-ти — обираєш саме ту, яка твоя і точно потрапляє в образ.
  7. Загалом було понад 30 ескізів дракончика. Але коли художник намалював його з іклами, ми зрозуміли, що саме вони і створили завершений образ нашого персонажа. Саме цього дракончика ви і побачите на екрані.
  8. Кларі постійно хотіли заплести косички. Найсмішнішим фактом створення мультфільму була зачіска Клари.  Ми знайшли образ, а потім зрозуміли, що не так то легко запрограмувати волосся. Було дуже багато ідей щодо вирішення цієї задачі. Косички, обручі та різноманітні  зачіски дуже сильно змінювали головну героїню. Та в результаті ми все таки змогли побороти усі труднощі та втілити бажаний образ.
  9. Найбільша кількість часу — це 3,5 роки, було витрачено динамічні фони, хутро, воду, вогонь, одяг та міміку персонажів. Результат нашої роботи ви зможете оцінити самі, прийшовши на мультфільм 26 жовтня.
  10. У мультфільмі повністю українська музика. Гурт PUR:PUR створила та виконала дві композиції українською та англійською мовами, які увійшли до саундтреків мультфільму. А ще один з треків неймовірно виконав оркестр  Dovzhenko Sound Studio.

Синопсис:

Коли в тобі прихована незвідана сила — ти готовий на все. Дівчина Клара живе у маленькому будиночку разом з трьома дивакуватими мавпочками і навіть не підозрює, що життя готує їй виклик. Раз на тисячу років в казковому лісі з’являється чарівний Дракон, який має надзвичайні здібності. За його чарами розпочали полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним Єнотом і буркотливим Гномом, вирішують врятувати маленького Дракона і повернути його додому. Під час мандрівки друзі дізнаються, що Сили Зла насправді полюють не тільки на Дракона, а також на Клару! Чим закінчаться пригоди і ким насправді є лісова дівчина Клара, дізнавайтеся вже 26 жовтня.

Клара та чарівний дракон

Довідка про фільм: 

Жанр: анімація

Студія виробник:  українська студія Image Picture

Продюсери: Світлана Пономаренко,  Юрій Левчук

Виконавчий продюсер: JD,  Володимир Хуткий   

Режисер: Олександр Клименко

Автори сценарію: Олександр Клименко,  Сергій Грабар 

Композитори: Іван Розин,  Макс Смоголь,  Захар Дзюбенко, Микита Моісеєв 

Ролі озвучували: Вероніка Лук’яненко, Олександр Погребняк, Сергій Солопай, Дмитро Завадський, Матвій Ніколаєв, Кирило Нікітенко, Дмитро Вікулов, Дмитро Гаврилов, Юрій Сосков, Катерина Башкіна-Зленко, Олег Лепенець, В’ячеслав Дудко, Дем’ян Шиян

Тривалість: 87 хвилин

Дата релізу: 26 жовтня