Події

Мрійливі бегемотики. Або дев’ять подвигів заради мрійка

ПІТЧИНГ «КНИГОЛАВ» — це твій шанс створити героя, якого полюбить вся Україна!Закордоном є Свинка Пепа, Олівія, Гаррі Поттер, Мумі-Тролі та інші. А яких сучасних дитячих героїв маємо ми?

Пітчинг «КнигоЛав» від 1+1 медіа — це спроба знайти персонажа, якого зрозуміють і полюблять найменші українці.

Дівчинка Маша, юний ілюстратор, вигадала симпатичну сім’ю бегемотиків. А автор Вікторія Дрофа розповіла цікаві історії про них. Знайомимося ближче.

Зразкова сім’я бегемотиків: Умі – рожева блакитна бегемотиха, Абі – статний блакитний бегемот та Мрійко – їх омріяна, довгоочікувана дитина. Всі вони затяті мрійники та вірять в чудеса.

Мрійливі бегемотики

Бегемотики живуть у країні Кольорових снів, у місті Рожевих Мрій. Історія починається з спільної мрії Умі та Абі мати дитятко. Вони ладні на все, щоб їх бажання здійснилося. Умі та Абі вирушають у захопливу, неймовірну подорож на зустріч своїй заповітній мрії. Заручившись підтримкою один одного, спочатку бегемотики завітають у країну Чудес, місто Райдуг, де познайомляться з чарівником Всезможу, який їм розповість про дев’ять подвигів, так би мовити, для підготовки до батьківства; потім потраплять у країну Сонця, місто Тепла; далі дістануться країни Родючості, міста Польове; допоможуть містянам у країні Милосердя у місті Дбайливе; завітають у країну Подяки у місто Шани на площу Вдячності; пройдуть через зачарований ліс; відвідають країну Терпіння, місто Сили; подолають гору Болю та Страждання; плаватимуть по мальовничому озері Щастя; ще дужче закохаються у країні Кохання та Любові; зустрінуть своє омріяне дитятко у місті Сім’я.
Історія бегемотиків про важливе і буденне, про різносторонній розвиток, про нові відкриття та про магію…

Сім’я бегемотиків – це герої, які розкажуть дітям про головне, важливе, нове доступною для малечі мовою і зрозумілими образами.

P.S.: Мрійко вже встиг відсвяткувати свій перший Новий рік. А Умі та Абі готуються до нових дев’ти подвигів за омріяною Марічкою.

Познакомиться с Машей и бегемотиками, а также поддержать проект, можно ТУТ

  • «Дівчинка Маша» -це СЛОВОсполучення не ріже вам вухо?

    може Марічка, чи Маруся, Марусенька.

    а то виходить гібрЬІдне :

    маш-немаш(маша),

    даш-недаш(..даша)….Даринка