Події

«Кольорове коло» пращурів та нащадків

На київському Монмартрі — Андріївському узвозі — у музеї-майстерні ім. І.П.Кавалерідзе нещодавно відкрилась унікальна виставка художників-аматорів «Кольорове коло», де представлені роботи двох поколінь – дітей та тих, кому за 60.

 Кольорове коло

Для усіх учасників – це дебютний перфоманс – до цього вони ніде не виставлялись. У виставці взяли участь три художника мудрого віку, які показали 55 творів. Найстаршому митцю – Евгенію Яковлевичу Вассерману 85 років, також у виставці взяли участь Сімонов Анатолій Петрович (1939 р.н) та Стрельніков Володимир Анатольйович (1956 р.н.).

Кольорове коло

Покоління Z- народжених в 21 столітті — представили 80 юних художників.

Дуже зворушливо бачити разом сивих та юних таких різних і таких схожих в виразах очей, у відчуттях, в особливому сприйнятті світу.

Кольорове коло

Творчі здобутки своїх учнів представили 6 художніх шкіл: «X-Studio» — творча майстерня Олени Гур’євої; Художня студія «ArtPrizma» Ліліанни Фролової; Центр естетичного виховання «ГАРМОНІЯ» Тетяни Мороз; Школа Мистецтв «Irpen Art School» Євгенія Харгрі; Художньої студії «HAPPY ART» Олени Смірновой. Роботи юних митців надав мистецький проект «ArtKids», куратор Олена Кіріченко.

Кольорове коло

Велику допомогу в упорядкуванні виставки надав заступник директора з наукової роботи Бельмега Сергій.

Кольорове коло

З вітальним словом та побажаннями успіхів до учасників виставки на її відкритті звернулися: директор музею-майстерні Олександр Юнін, відомий мистецтвознавець Василій Неволов та наставники юних художників. Ведуча вечора була провідний науковий співробітник музею Ольга Співак.

Кольорове коло

Ця подія — захід культурно-мистецького проекту «Київські історії. Андріївський узвіз».
Виставка триватиме до 2 травня за адресою вул. Андріївський узвіз, 21