Події

Габріелла Массанга організувала благодійний концерт «Вір у Диво»

29 лютого відома телеведуча Габріелла Массанга організувала Благодійний концерт «Вір у Диво» на підтримку орфанних пацієнтів.

вір у диво

вір у диво

Понад 500 гостей, серед яких були люди із рідкісними захворюваннями та їх близькі, насолоджувались виступами відомих українських зірок у Київському Палаці дітей та юнацтва. Учасниками концерту, які підтримали пацієнтів, стали: Ірина Федишин, Тоня Матвієнко, ILLARIA, Влад Ситнік, Kishe, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, дует Анна-Марія, Dima PROKOPOV, Олександр Лещенко та шоу-балет «Foresight», Володимир Шпудейко, Нікіта Ачкасов, Ангеліна Тереннікова, Дарина Галицька, Валерія Лисенко, Катерина Азза, FORS dance school, Ангеліна Федоренко та Олександа Чала – учасниці художнього колективу Київського Палацу дітей та юнацтва-дитячо-юнацького цирку «Але-ап».

вір у диво

вір у диво

Також у рамках концерту працювала фотовиставка «Зірки на підтримку орфанних», у якій відомі українці долучилися до благодійної фотосесії разом із дітьми, що мають орфанні діагнози. Серед учасників, які стали на підтримку пацієнтів із рідкісними захворюваннями — Ольга Сумська, Надія Матвєєва, Андрій Кіше, Василь Вірастюк, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Габріелла Массанга, яка стала ініціаторкою фотопроєкту, Віталій Борисюк, Тоня Матвієнко, ILLARIA, Анна Добриднєва, Геннадій Попенко, Михайло Присяжнюк, дует Анна-Марія, Євген Троценко, Влад Ситнік.

вір у диво

вір у диво

Організатори події, Габріелла Массанга, разом із Громадською спілкою «Орфанні захворювання України» та Благодійним фондом «Орфанні Синиці», хотіли привернути увагу суспільства до проблем українців із рідкісними захворюваннями. Адже в Україні, за статистичними даними, 5% населення мають орфанні хвороби.

вір у диво

вір у диво

вір у диво

Завдяки благодійному концерту всі кошти, отримані від продажу квитків, будуть направлені на відкриття «Гарячої Орфанної Лінії» для підтримки пацієнтів та їхніх близьких. Цей проєкт буде створений для надання безкоштовної інформаційно-консультаційної, психологічної та юридичної допомоги пацієнтам — дітям і дорослим з рідкісними діагнозами та їхнім близьким, а також людям із невстановленим діагнозом.

вір у диво

вір у диво

Фотохудожник робіт, які були представлені на виставці «Зірки на підтримку орфанних» – Микола Заварика, візажист Тетяна Бойко Boyko beauty school

Режисер-постановник концерту – Ольга Боголюбова.

Ведучі заходу: Габріелла Массанга та Генадій Попенко.

Фото з заходу: Оксана Жукова.

вір у диво

вір у диво

вір у диво

Висловлюємо подяку-голові фонду місія «SOS» Наталії Ткаченко-Ритвіній,

Громадській спілці «Орфанні синиці», Київській школі фотографії, модельній агенсії «LolaKIDSModels» та JCI Ukraine.