События

Костюмований парад Santa Muerte на «Даринку»

20 липня в Маркет моллі «Даринок» пройде костюмований парад у стилі містичного свята Santa Muerte. Музиканти, жонглери й ходулісти влаштують яскравий перформанс з колоритними костюмами, страшно красивим гримом, веселощами, посмішками й імпровізаціями – все в кращих традиціях мексиканського віяння. Початок о 13.00.

парад Santa Muerte

Продовжать латинські мотиви цього дня запальні Mary’s Band (12:00-15:00) і Mohito band (15:00-18:00), під звучання яких можна не тільки добре відпочити, але й потанцювати.

У неділю, 21 липня, вже традиційно розважальну програму відкриває костюмована казка для дітей о 12:00 – «Варварині канікули». А протягом дня для гостей будуть грати і співати Estrella band (12:45-16:00) і Chris & Man (16:00-18:00).

парад Santa Muerte

Активності для дітей не обмежуються казкою. На постійній основі до вересня біля «Даринку» працює велике батутне містечко під відкритим небом Summer Park. Для дітей від 0 до 14 років тут зібрано близько 10 зон розваг: надувний комплекс з лабіринтами і гірками, кілька спортивних батутів, атракціони «Рибалочка», «Angry Birds», футбол в надувному басейні, зона з настільними іграми й окремий куточок з розвагами для малюків до 4-х років. Вхідний квиток дає можливість дитині грати в парку протягом всього дня, дорослим вхід безкоштовний.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом, роботою Summer Park та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.