Події

Куди піти у понеділок ввечері: вистава «Попередні пестощі» від театру «Чорний Квадрат»

30 листопада в Києві відбудеться вистава «Попередні пестощі» від театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Одну з найаншлаговіших вистав зіграють на біс в столичному Caribbean Club Concert Hall.

театр

«Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не потрібно говорити? А що трапляється саме собою? Що відбувається далі? Щось же змінюється всередині нас після всього цього? Вистава дає відповіді на всі ці питання і звичайно задає нові. Гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним ухилом. Любов, розтягнута в часі і секс, знайдений через роки», —  розповідають організатори про виставу. 

У постановці розкажуть історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так. Що і як саме – актори покажуть дуже докладно. Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості.

Вистава відбудеться в камерному форматі з обмеженою кількістю глядачів – в продажу тільки 100 квитків, які можна купити на сайті.