Події

Легенди цирку на Даринку

Скучили за справжніми розвагами? 15 та 16 травня Даринок запрошує дорослих та дітей на грандіозну розважальну програму — ЛЕГЕНДИ ЦИРКУ. Жонглери, гімнасти, клоуни, різноманітні конкурси та ігри – все для того, щоб подарувати нашим гостям яскраві вихідні!

Цирк завжди дарував найяскравіші емоції та купу задоволення всім, хто приходить на вистави, незалежно від віку. Але уявіть собі які почуття можуть викликати циркові номери, які ви не тільки дивитися, але в яких ще й приймаєте участь! Саме це пропонує Даринок для своїх глядачів.

Вже с самого початку, при вході, ви зустрінете аніматорів в костюмах диких тварин: царя звірів лева, смугастого тигра, велетня слона, на яких ви можете особисто відточити свої навики дресирувальника.

А далі буде ще цікавіше! Яскрава програма від легенд цирку на центральній сцені, в якій ви можете прийняти участь як головні герої, невгамовні жонглери з феєричною програмою, шоу гімнастів та різноманітні конкурси та ігри з сюрпризами для переможців.

Легенди цирку

І це ще не все.

Веселі клоуни піднімуть настрій та не дадуть нудьгувати навіть найбільш сумному глядачеві, а майстер-класи, яскравий аквагрим, глітер-тату та солодка вата допоможуть отримати ще більше задоволення від вихідних!

Також на гостей заходу очікують запальні музики, які протягом всього свята будуть розважати усіх своїми мелодіями та піснями, а саме – ELTONCLAPTON, ВАНДА УВАРОВА,  ROYX BAND, CRYSTAL DUO.

Легенди цирку

А під кінець, діти матимуть змогу розбити пін’яту-сюрприз, щоб подивитися, а що ж смачненького приховано усередині.

Час проведення розважальної програми:

  • 15 травня з 12.00 до 18.00
  • 16 травня з 12.00 до 18.00

Всі заходи планується відповідно до офіційних карантинних вимог безпеки. Обов’язкова наявність захисної маски, також  на вході відвідувачам будуть вимірювати температуру.

Вхід  — ВІЛЬНИЙ