Події

Відкрилися регулярні рейси між Києвом і Подгорицею

Чорногорія і Україна стають ще ближче — вперше в історії відкрилися регулярні рейси між Києвом і Подгорицею.

черногория самолет
Українська авіакомпанія WINDROSE AIRLINES розпочала програму регулярних авіаперельотів за напрямком Київ-Подгориця-Київ – з грудня 2020 року авіарейси 7W747/748 виконуються двічі на тиждень: щовівторка та щосуботи. З аеропорту Бориспіль перельоти здійснюються на літаках Embraer-145 та ATR72-600, багаж на одного пасажира – 23 кг, вартість квитка на одного дорослого в обидві сторони приблизно 220-270 євро.

Запуск цілорічних регулярних рейсів — це прорив у відносинах України Чорногорії в сфері туризму, культури та бізнесу. До цього часу прямі рейси між країнами були тільки з травня по вересень. В інший час пасажири повинні були летіти стикувальними рейсами, що займало в середньому від 8 до 10 годин додаткового часу, а в період короновіруса цей час виріс на кілька годин а також виникли додаткові ризики здоров’я. Зараз всього за 2 години 15 хвилин долається відстань понад 1200 км між Києвом і Подгорицею. Для Чорногорії важливими є українські туристи, які зможуть вперше відкрити для себе цю чудову Балканську країну як зимовий курорт, а також насолодитися красотами Чорногорії восени та навесні. Чорногорців може зацікавити відпочинок в Україні, а також шопінг.

Додавання півроку прямих рейсів додає подвійних можливостей у розвиток культурних і бізнес-зв’язків. А поява вперше за всі відносини України і Чорногорії регулярних рейсів (раніше були тільки чартери) робить сполучення між країнами більш надійним і якісним. Це дасть двом країнам новий поштовх до зближення у співпраці та дозвіллі.

Квитки можна придбати на сайті WINDROSE AIRLINES або у агенцій.