Події

Міжнародний художній проєкт «24.ДО І ПІСЛЯ»

З 10 серпня по 10 вересня у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе (Київ, Андріївський узвіз, 21) проходить міжнародний художній проєкт «24.ДО І ПІСЛЯ», який презентує роботи юних художників 10 країн світу від 5 до 25 років і об’єднує  дві виставки – експозицію переможців довоєнного IV Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA та учасників спеціального проєкту часів війни МАЛЮЙ.UA.WAR.
Проєкт організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України та Київської міської влади.
57 переможців IV Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA представили свої роботи на виставці, що відкрилася 18 лютого у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе, але була призупинена через початок повномасштабної війни росії проти України. Зараз ці роботи знов експонуються разом з картинами 57 учасників Міжнародного Художнього Фестивалю МАЛЮЙ.UA.WAR. Представлено роботи юних художників з 10 країн світу від 5 до 25 років: України, Чорногорії, Канади, США, Бельгії, Марокко, Азербайджану, Молдови, Вірменії, Сербії. Загалом до проєкту залучено 20 країн з 6 континентів світу. В експозиції яскраво відображена різниця між миром і війною: світлі роботи мирного часу підкреслюють біль і жах війни. 
Дякуємо донатором проєкту, особлива подяка Hack Cafe – київській кавярні, яка безперервно працює весь час війни. Спасибі інфоспонсорам: Obozrevatel, Viva!, MamaWOW, 5 слов, Твій малюк, 4МАМА, Єдина.