Події

Оркестр при свічах – романтика зимового вечора

Казкова зима… чарівна атмосфера — свічки і геніальні творіння!

«Оркестр при свічах» — концерт, складений з перлин слухацьких симпатій, відбудеться 20 січня у Центральному Будинку художника! «Маленька нічна серенада» Моцарта і «Шербурські парасольки» Мішеля Леграна, «Лібертанго» Астора Пяццолли, «Угорський танець № 5» Брамса і музика з кінофільму «Чоловік і жінка» Френсіса Лея, та багато інших творів — чудовий і яскравий музичний коктейль!  У концерті беруть участь провідні українські музиканти — Національний президентський оркестр.

Оркестр при свічах

Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів.  Художній керівник та головний диригент оркестру — Народний артист України Анатолій Молотай, диригент концерту — заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарев.

Подаруйте піднесений настрій собі і тим, кого любите! Музиканти створять неповторну романтичну атмосферу, яка залишиться у вашій пам’яті теплим спогадом, адже музика у виконанні майстрів, підкреслює  неповторність найкращих моментів нашого життя….

Друзі, чекаємо  Вас  на романтичному вечорі при свічах з найкращими українськими музикантами!

20 січня

Початок о 19:00

Будинок художника

Квитки від 150 гривень https://concert.ua/uk/event/orkestr-pri-svechah

Подія в фб https://www.facebook.com/events/590408694763277/

Сайт організатора http://muzsad.com.ua/

Джоаккіно Россіні — Інтродукція, тема та варіації для кларнета з оркестром