События

Під Києвом пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою

З 16 по 19 травня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде грандіозна подія світового масштабу, на яку очікують українці та гості країни з травня минулого року – Фестиваль середньовічного бою.

Парк Киевская Русь

Під час Фестивалю пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF, який в Україні проводитиметься вперше за всю історію даного виду спорту. На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з близько 30 країн світу – а це найбільша кількість учасників за всю історію проведення Чемпіонату всіх років. У безкомпромісних поєдинках в неймовірно видовищних боях бійці змагатимуться за титул чемпіонів світу.

Чемпіонат світу — це наймасштабніший спортивний захід 2019 року в Україні. Після визнання середньовічного бою видом спорту та гучних на весь світ перемог Збірної України на чемпіонатах, середньовічний бій набрав неймовірної популярності. Туристи з’їжджаються з усіх куточків світу, щоб повболівати за свою Збірну. І нарешті в українців з’явилася можливість підтримати наших спортсменів, не виїжджаючи за межі країни.

парк киевская русь

Спортсмени вдягнуть  важкі металеві лицарські обладунки та покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна буде побачити одиночні та групові бої, та навіть жіночі поєдинки. А щовечора на гостей фестивалю чекатимуть бугурти – масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу – до 500 на 500 бійців. Це не постановочні битви, тут все по-справжньому!

Програму доповнить колорит Древнього Києва, адже саме тут можна буде побачити справжнє середньовічне місто Х століття в його повному розмірі. Гостей чекає можливість відчути себе жителем Середньовіччя, скуштувати смачних страв, приготованих на відкритому вогнищі, покататися на конях верхи та в екіпажах, відвідати музеї, політати на канатному спуску «Політайло» і швидкісній гірці «Змій Горинич», постріляти з лука та аркбалісти, викарбувати старокиївську монету, вдягнутися в жителя Древнього Києва в Княжій костюмерній, виготовити виріб у гончара, відпочити біля Лісового озера, відвідати різні майстер-класи та ярмарок майстрів. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті — «Мишоловці».

парк киевская русь

У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи з середньовічних танців з відвідувачами, розіграш чаші подарунків. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами, а в суботу – ще й феєричне фаєр-шоу. А після — гостей запросять на Лісове озеро на музично-розважальну програму, яка триватиме допізна.

У неділю можна буде побачити найінтригуючу частину фестивалю — нагородження переможців.

парк киевская русь

Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою (президент — Володимир Янченко), а також за підтримки Міністерства молоді та спорту України (міністр — Ігор Жданов), Київської обласної державної адміністрації (голова — Олександр Терещук), Обухівської районної державної адміністрації (голова — Михайло Письменний), управління туризму та промоції КМДА (начальник — Антон Тараненко).

Нагадаємо, Україна стала першою країною в світі, якій вдалося досягти офіційного визнання середньовічного бою як виду спорту.

Для тих, хто захоче продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в кемпінгу, будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Парк Киевская Русь

Древній Київ відкривається о 10:00.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва сучасного — всього в 45 хвилинах їзди — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік «Фуршету») відповідно до розкладу на сайті.

Вартість вхідних квитків на Фестиваль середньовічного бою:

  • для пенсіонерів та студентів – 150 грн.,
  • для дітей шкільного віку – 100 грн.,
  • для дошкільнят – безкоштовно,
  • повний квиток для дорослого:
  • на 1 день – 300 грн.
  • на 2 дні – 400 грн.
  • на 3-4 дні – 500 грн.

Акція! Знижка 10% на дорослі квитки при купівлі на сайті до 12.05.19.

 Детальна інформація та вартість www.parkkyivrus.com