Події

Під Києвом пройде шоу-виставка коней

8 і 9 червня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде шоу-програма «Небесні коні» за участю коней рідкісних стародавніх порід. На гостей чекає незабутня подорож у часі в епоху середньовіччя, катання на конях, давньослов’янські забави, майстер-класи, конкурси, ігри та хороводи. А також страви, приготовані на багатті, екстремальні атракціони та мальовниче Лісове озеро.

Киевская Русь

Приїхавши до Князівства, гості здійснять подорож у часі на тисячу років назад і на власні очі побачать, якою була столиця Київської Русі. Адже тут (в Київській області, Обухівському районі, селі Копачів) на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIII століть в масштабі 1: 1, а також відроджується дух тієї славетної доби.

Киевская Русь

Тут можна поринути в життя справжнього середньовічного міста часів Київської Русі. У Князівстві відтворені такі шедеври середньовічного дерев’яного зодчества, як монументальна оборонна споруда «Заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, а також перший храм хрещеного Києва – дерев’яну Василівської церкви Х століття. Цей унікальний храм діючий, тож всі бажаючі можуть зайти та не тільки побачити, в яких храмах молилися наші предки, а й самим поставити свічку за здоров’я рідних та близьких.

Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюма, середньовічної музики та дерев’яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур.

Киевская русь

8 і 9 червня в Древньому Києві гості побачать коней унікальних історичних порід. Головними учасниками шоу будуть не князі та богатирі, а їхні вірні супутники та добрі друзі – коні з Княжої стайні Древнього Києва. На відвідувачів чекає цікава пізнавальна програма, присвячена унікальним коням рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні Древнього Києва. Коней деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже вони були завезені в нашу країну в єдиному екземплярі.

Гості Князівства дізнаються про походження порід, про те, які видатні історичні постаті володіли представниками тієї чи іншої породи коней. До конячок можна підійти, погладити їх, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Парк Киевская Русь

Крім того, ці прекрасні та розумні тварини покажуть свої вміння. У тісному тандемі з акторами кінно-трюкового театру Древнього Києва, досвідченими вершниками, вони здивують глядачів кінно-стройовою підготовкою і вразять віртуозним виконанням трюків.

Глядачі зможуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, а й самим взяти участь у веселих слов’янських забавах, конкурсах, іграх, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.

Киевская Русь

У Князівстві можна відчути себе повноправним жителем стародавнього міста. Тут можна пройтися по середньовічних вуличках, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя». На любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло». Дітей порадує яскравий та безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».

Киевская Русь

Відпочити від метушні середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

Відновити сили та скуштувати прохолодних напоїв і смачних страв, приготованих на відкритому вогні, можна в прохолодній Корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.

Киевская Русь

Хто захоче продовжити подорож до Середньовіччя ще на день, може залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 170 грн., для пенсіонерів і студентів – 150 грн., для школярів – 60 грн., дошкільнята – безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com