Події

Під Києвом проведуть турнір кінних лучників та оберуть Маленьку Княжну

11 і 12 травня 2019 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде видовище, гідне князів. Насичена програма, а також смачні страви з багаття, різні локації та розваги, музеї та ігри з гостями – все це і навіть більше зробить вихідні всіх відвідувачів дійсно захоплюючими!

Парк Киевская Русь

На гостей чекає насичена програма: це й кінно-трюкові виступи, і змагання, в тому числі показові виступи з володіння древніми бойовими мистецтвами, а ще — Перший Всеукраїнський конкурс «Маленька Княжна Київської Русі 2019».

11 і 12 травня в Древньому Києві пройде Княжий турнір кінних лучників. З усієї країни в Князівство з’їдуться спортсмени-віртуози, щоб змагатися у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на коні на повному скаку.

киевская русь

Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників будуть проходити в основній номінації та в номінації «Екзотика», яка передбачає влучення в чотири цілі за один заїзд.

Конкуренція між учасниками буде запеклою, адже переможці турніру отримають можливість брати участь в Міжнародному фестивалі кінних бойових мистецтв «Скіфи I», який пройде в Древньому Києві 22-23 червня 2019 р.

Парк Киевская Русь

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з унікальними кіньми історичних порід, зібраними з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже вони були привезені в нашу країну в єдиному екземплярі.

Перлиною суботньої програми, 11 травня, стане Перший Всеукраїнський конкурс «Маленька Княжна Київської Русі 2019». З усієї України до Древнього Києва з’їдуться маленькі красуні та розумниці, аби показати всім свої вміння.

Киевская Русь

Юні красуні боротимуться за перемогу в кількох конкурсних завданнях. Серед них: перше знайомство з глядачами — конкурс «Візитка» — дівчатка вийдуть в українському національному костюмі та розкажуть про себе. Другий конкурс — творчий. Тут учасниці покажуть свої таланти в читанні віршів, у виконанні пісень або танців. А на завершення – вихід юних принцес у вечірніх сукнях.

Авторитетне журі на чолі з Великим Київським князем Володимиром оберуть гідну і нагородять її титулом «Маленька Княжна Київської Русі — 2019».

Киевская Русь

Як завжди, на гостей Князівства чекає калейдоскоп яскравих емоцій від подорожі до справжнього живого середньовічного міста. Тут кожен може знайти заняття до душі.

У Княжій стайні Древнього Києва зібрані унікальні коні рідкісних історичних порід. Гості Князівства можуть дізнатися багато цікавого про особливості та походження порід, про те, які видатні особистості давнини їздили на представниках тієї чи іншої породи. Кожен відвідувач зможе підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися і покататися верхи або екіпажі.

Парк Киевская Русь

Дізнатися багато цікавих фактів про життя наших пращурів можна на майстер-класах з народних ремесел, а також відвідавши музеї історичного костюму, дерев’яного зодчества, середньовічної музики, а також експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування і навіть середньовічну катівню.

Гості Древнього Києва зможуть постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску над Лісовим озером, відвідати майстер-клас з гончарства, приміряти костюми часів Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті — «Мишоловці». Любителів екстриму чекає потужний заряд адреналіну від швидкісний гірки «Змій Горинич» і канатного спуску «Політайло» з маршрутами різної протяжності і складності.

Парк Киевская Русь

Відпочити та скуштувати смачних страв і напоїв, приготованих як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.

А для тих, хто вирішить продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» і хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 170 грн. (за купівлі квитків на сайті до 31 березня — 150 грн.), для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 60 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com