События

Під Києвом відсвяткують Івана Купала за стародавніми традиціями

6, 11 та 12 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь ( «Парк Київська Русь») пройде масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою та кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією стародавніх обрядів, стрільбою з требушету вогняними ядрами, видовищним спалюванням опудала та масовими хороводами навколо нього.

киевская русь ивана купала

Дуже символічно відзначати Купала саме в Князівстві Київська Русь, адже це свято бере свій початок саме з тих далеких часів більш ніж тисячолітньої давнини. В місці, де відтворюється столиця великої держави Київська Русь – Древній Київ X століття. А також відтворюється атмосфера і дух цієї славної епохи. І саме тут пройде безліч яскравих стародавніх унікальних дійств, які ніде більше в Україні не побачити.

киевская русь ивана купала

Розпочнеться святкування в купальську ніч 6 липня з 18:00 та продовжиться у вихідні 11 та 12 липня. Жителі Древнього Києва запрошують приєднатися до численних розваг, ігор, конкурсів, стародавніх обрядів. На гостей чекають парад героїв казок та билин, купальські ворожіння, стрибки через багаття, великий хоровод навколо Лісового озера та автентичні обрядові співи. Лише у Князівстві можна буде побачити захоплюючу кінну програму, стародавню кінну гру кочівників «козлодрання», легенду «Про Микулу Селяниновича», легенду «Про Ладу та Леля».

киевская русь ивана купала

Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в Князівстві на гостей чекає майстер-клас з їх плетіння та пускання вінків на воду. І все це при світлі багать і смолоскипів, у повному зануренні в часи Середньовіччя.

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова! З настанням сутінків у Древньому Києві запалять вогнища. Тож гості зможуть спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття – по одному або по парах, якщо хочуть знайти своє кохання, або вийти заміж чи одружитися. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання купальського опудала. З цією великою солом’яною лялькою згорять всі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття нададуть небувалого заряду позитиву.

киевская русь ивана купала

6 та 11 липня ввечері на гостей чекатиме стрільба палаючими стрілами з луків, стрільба вогняними ядрами з требушету, а пізно вночі – середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

В Древньому Києві кожен зможе вибрати заняття до душі – покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, скуштувати смачних страв від княжих кухарів, постріляти з лука та викарбувати монети, пролетіти на канатному спуску над озером. Також є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати», попередньо забронювавши місця.

киевская русь ивана купала

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок програми 6 липня – близько 18:00, 11 та 12 липня – близько 14:00.

Завершення програми:

— в купальську ніч з 6 на 7 липня та 11 липня — о 01:00, з 01:00 до 03:00 — середньовічна дискотека;

— 12 липня — о 20:00.

Ціна квитка: для дорослих — 250 грн. (діють знижки за попередньої купівлі на сайті), для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для школярів — 80 грн., дошкільнятам — безкоштовно.

киевская русь ивана купала

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва — всього в 45 хвилинах їзди — в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Доїхати можна на власному автомобілі або громадським транспортом — маршруткою Київ-Степок, яка курсує від автостанції «Видубичі», а також з пересадкою: 311 маршруткою до Обухова, а потім маршруткою Обухів-Степок. Маршрутки Розклад маршруток можна подивитися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com