Події

Red Brunch від проекту «Я, Ніна»

Як пише Вікіпедія: “Brunch is a combination of breakfast and lunch eaten usually during the late morning, generally served from 10am up to 11am”.

16 липня, у вівторок вранці команда проекту «Я, Ніна» запрошує друзів на нетрадиційний бранч —  reversed Red Brunch (бранч навпаки), в рамках якого кожен бажаючий зможе здати кров на потреби фронту та отримати почесний статус донора і маленький вишуканий подарунок від Guzema Jewelry.

В рамках Red Brunch також відбудеться презентація лотів для благодійного аукціону на підтримку проекту «Я, Ніна». Зібрані кошти будуть спрямовані на препродакшн та зйомки ключових сцен повнометражного художнього фільму «Я, Ніна», які проходитимуть в рамках Одеського Міжнародного Кінофестивалю з 10 до 21 липня 2019.

«Я, Ніна» – це великий місійний мультимедійний проект, в рамках якого буде видано книгу, засновану на реальних подіях життя відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової, знято повнометражний художній фільм «Я, Ніна» та кліп на саундтрек до фільму – пісню «Сьомий день» гурту «Друга ріка». Головні ролі у фільмі зіграють Яніна Соколова, Валерія Ходос та Валерій Харчишин.

Детальніше про фільм можна прочитати за цим посиланням.

Підтримати проект «Я, Ніна» та отримати за це подарунок можна  тут.

Серед лотів, які будуть презентовані командою проекту «Я, Ніна»:

  • та сама #червонасорочкавакарчука. Саме в цій сорочці Святослав Вакарчук 26 травня 2019р. виступив на легендарному концерті Океан Ельзи 360°. Згодом у тій самій сорочці він прийшов на запис передачі «Рандеву з Яніною Соколовою», а в кінці запису подарував її в підтримку проекту «Я, Ніна». Прослідкувати весь шлях червоної сорочки можна за хештегом #червонасорочкавакарчука. Це весела і зворушлива історія про те, як дві людини з чудовим почуттям гумору зіграли в справжній вербальний пінг-понг.

  • 27 червня 2019 р. Фонд Порошенка підтримав проект «Я, Ніна» на суму 1 000 000 грн, а також підготував власні лоти для аукціону, серед яких годинник від п’ятого президента України Петра Порошенка та футболка з особливою історією. Окрім цього пані Марина Порошенко висловила бажання стати донором та здати кров на потреби фронту під час Red Brunсh від проекту «Я, Ніна».

  • Плаття від українського дизайнера Ivan FROLOV, у якому Яніна Соколова вела церемонію відкриття ОМКФ 2018, і в якому навесні цього року знімалась фотосесія для проекту «Я, Ніна» також буде продано на аукціоні.

  • Ескіз відомого київського мурала “Червоний велосипед” від канадійського художника Емануеля Яруса. Мурал був створений в рамках проекту “Art United Us” у 2016 р., а сам лот був переданий Гео Леросом в підтримку проекту «Я, Ніна» на прес-конференції проекту 05.06.2019. Особливість даного лоту полягає не тільки в його культурній цінності, а й в тому, що художник цією роботою фактично повернувся до своїх витоків, оскільки має українське коріння.

  • Нова книжка Леся Подерв’янського «Таємничий амбал» з розгорнутим  автографом від автора. Великий український драматург освоїв для себе нову форму – роман, який при цьому втілив у собі все найкраще від унікального та давно любимого літературного стиля автора.

«Може, як ви прочитаєте цю книгу, то вам відкриється: сила і слабкість, вічне і дріб’язок, життя і смерть», говорить про книгу Микола Вересень

У той же день 16.07 всі лоти будуть оприлюднені і продані онлайн на сторінці фейсбук проекту «Я, Ніна».

ВАЖЛИВО:

Долучитися до здачі крові на потреби фронту та отримати почесний статус донора може кожен бажаючий. Участь можлива за умови повної відповідності показників здоров’я та після проходження онлайн-реєстрації.

Реєстрація триває до 11:00, 15.07.2019.

Після здачі крові всі присутні зможуть почастувати смаколиками та чаєм, а також зробити фото на пам’ять з Яніною Соколовою.

Лінк на реєстрацію та пам’ятка донора за посиланням

Подія відбувається за підтримки Фонду Зелений Слон, який здійснює мрії онкохворих дітей, Guzema JewelryЦентру Громадського Здоров’я МОЗ України«ДонорUA» та Довженко-Центру.

Подія на фейсбуці Red Brunch

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

#ВартоЖити #ЯнінаФільм

Коли: 16.07.2019, 10:00-13:00

Де: Довженко-Центр, м. Київ, вул. Васильківська, 1