Події

Тетяна Петракова презентувала «Енциклопедія дитячих талантів»

Урочиста презентація книги «Енциклопедії дитячих талантів» відбулася в Українському Домі 13 вересня. Книгу презентувала видавець книги, засновник журналу «Ukrainian Рeople» Тетяна Петракова, відома як досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа. Соціальні та мистецькі проекти Тетяни об’єднують дітлахів під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань. У акціях беруть участь діти з усієї України. Серед них — діти бійців АТО та діти-переселенці.

дети
«Енциклопедія дитячих талантів» — унікальний проект, і його поява не має пройти непомітно в українському медіапросторі.

дети

Це підтвердили і відомі митці та артисти, що взяли участь у її презентації. Дітей та гостей заходу привітали: народна артистка Катерина Бужинська, народна артистка України, Посол Миру Наталія Шелепницька, Заслужені артисти брати Дмитро та Назарій Яремчуки, заслужена артистка України Оксана Стебельська, тапопулярна співачка Наталія Валевська! Також для юних талантів, головних героїв «Енциклопедії», було організовано офіційну червону доріжку, де вони провели загальні фотопостанови із зірками! Іншою окрасою заходу став показ вбрання українських дизайнерів. Усі маленькі учасники проекту отримали дипломи, пам’ятні грамоти, присвячені події, та, звісно, примірники «Енциклопедії».

дети
«Розвиток творчих начал у наших дітях — запорука їх гармонійного розвитку та необхідна умова для процвітання нашої держави. Я б дуже хотіла, аби держава приділяла більше уваги саме цьому аспекту дитячого виховання», — говорить автор багатьох соціальних проектів Тетяна Петракова.

Також вона розповіла, що окрім самої енциклопедії, видання містить ексклюзивні дорадчі статті відомих психологів — учасників соціальних та психологічних шоу. Свої поради батькам у вихованні дітей надали відомі психологи Оксана Сідун, Олена Рихальська та Наталія Холоденко.
дети

Інший ексклюзив, яким порадувало видання, – історії успіху відомих творчих українців – Дмитра Монатіка, Катерини Бужинської, братів Яремчуків, Марини Кінах та багатьох інших.
Ведучі заходу: Роман Міхно та Лилу!

Генеральний інформаційний партнер – «ОБОЗРЕВАТЕЛЬ».
Партнер – «Грушевського, 5».