Події

Травневі свята в Стародавньому Києві

«Парк Київська Русь» запрошує 30 квітня і 1 травня здійснити подорож у часі в епоху середньовіччя і провести травневі свята в Древньому Києві.

Парк

Гостей Древнього Києва чекає подорож у часі на тисячу років назад в епоху Київської Русі. Адже в «Парку Київська Русь» відтворюється на основі наукових знань Древній Київ V-ХIII століть в його натуральних розмірах. Відвідувачі зможуть провести вихідні в оточенні унікальної дерев’яної архітектури, занурившись в атмосферу живого середньовічного міста.

Гості побачать дерев’яні оборонні стіни, садиби киян Х-ХII століть, ознайомляться експозиціями на території та в музеях. Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюма і дерев’яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур. У Князівстві «Київська Русь» можна буде також відвідати відтворену унікальну дерев’яну Василівську церкву Х століття і поставити в ній свічку за здоров’я рідних і близьких.

Парк Киевская Русь

Крім того гостей Древнього Києва чекає приємна весняна програма, яка почнеться з параду княжих прапорів і кінно-трюкових виступів. У Князівстві можна не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього. Гості зможуть стати учасниками різноманітних конкурсів та змагань, які є невід’ємною частиною святкової програми. Це і середньовічний футбол, і майстер-клас по старовинному танцю Маразуля, перетягування каната, запальні хороводи та флешмоби.

А ввечері 30 квітня і 1 травня на гостей чекає унікальне видовище, яке можна побачити тільки в Древньому Києві — стрілянина з требушета вогняними ядрами. Таке середньовічне знаряддя в дії запам’ятається на все життя.

Парк

Також кожен відвідувач Древнього Києва зможе знайти тут заняття до душі — постріляти з лука в середньовічному тирі, приміряти історичні костюми і влаштувати яскраву фотосесію, викарбувати монету «на удачу», покататися на коні верхом або в екіпажі, прогулятися по березі мальовничого Лісового озера або пролетіти над ним на канатному спуску «Політайло, взяти участь в різноманітних майстер-класах. Скуштувати смачних страв можна буде в корчмі і в альтанках на території. Також можна буде придбати на ярмарку майстрів або в магазині оригінальні сувеніри. Є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

«Парк Київська Русь» запрошує насолодитися весняним теплом і переглядом розважальної програми також 5-6 травня і 9 травня, разом з сім’єю і друзями влаштувати пікнік на природі і поринути в часи великої епохи.

Парк Киевская Русь

Стародавній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва — всього в 45 хвилинах їзди — в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка — 150 грн., Для пенсіонерів і студентів — 100 грн., Для дітей шкільного віку — 50 грн., Дошкільнята — безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», див. розклад на сайті.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com