Події

На Даринку відбудеться благодійна зустріч спільно з притулком для тварин «Сіріус»

Під час марафону «Новорічний ніс» учасники матимуть змогу долучитися до уроків доброти, побачити наживо виступ відомого актора Валерія Чигляєва, передати новорічні подарунки бездомним тваринам.

Даринок27 грудня в маркет-моллі «Даринок» спільно з найбільшим притулком для бездомних тварин в Україні «Сіріус» проведуть благодійний марафон «Новорічний ніс» для дітей та дорослих, присвячений піклуванню про чотирилапих друзів.

Розпочнеться захід з уроку доброти «Як допомагати котикам та песикам взимку» від засновниці «Сіріуса» Олександри Мезінової.

«Зима – час див та доброти. На жаль, не кожен кіт чи собака, які опинилися на вулиці, може знайти дбайливих господарів чи навіть поселитися в притулку, оскільки місця наразі переповнені. Тому в час, коли на вулиці холоднеча, тваринам особливо необхідна наша турбота», – зазначила Олександра.

Натомість для тих, хто вже має вдома пухнастого улюбленця, зоопсихологиня Наталія Мартишко проведе майстер-клас зі взаєморозуміння з тваринами «Як знайти спільну мову зі своїм чотирилапим другом».

Не обійдеться й без справжньої зірки – пса-блогера на ім’я Гермес. Під час зустрічі відбудеться презентація його книжки «Практичні поради з людинознавства». У ній хвостатий автор, який вказує свій сімейний статус як «є людина», ділиться лайфхаками, як зрозуміти, що це твоя людина, як правильно виховувати та піклуватися про неї, як зустрічати гостей людини тощо. Придбавши книжку, ви допоможете тваринкам, адже 300 котів у притулку досі не мають власного стаціонару, щоб лікуватися окремо від собак.

Ведучим зустрічі стане Заслужений артист України Валерій Чигляєв. У рамках заходу Валерій зіграє для глядачів уривки моноспектакля Angel, присвяченого собакам. Усі охочі матимуть змогу отримати автограф та зробити світлину з актором.

ДаринокА для тих, хто вважає себе добрим знавцем тварин й полюбляє грати, організатори підготували спеціальну вікторину про чотирилапиків та розіграш призів.

Зазначимо, на локації також будуть розміщені бокси, куди відвідувачі матимуть змогу принести подарунки хвостатим підопічним притулку або ж придбати їх на місці. Пледи, іграшки, ліки, корм – коти та песики будуть щасливі таким сюрпризам під ялинку!

Для наймолодших відвідувачів працюватиме дитяча зона зі смаколиками та розмальовками. Також охочі матимуть змогу придбати сувеніри на пам’ять про цю теплу благодійну зустріч.

Бажаєте здійснити справжнє новорічне диво для чотирилапих? Зустрінемося 27 грудня в маркет-моллі Даринок, який розташований за адресою м. Лісова, вул. Магнітогорська 1а. Захід розпочнеться об 11:00.

Даринок

Докладніше про всі новини, активності та івенти маркет-моллу шукайте на сторінках Даринку в соцмережах Facebook та Instagram.