События

Твори зручний світ вже сьогодні – закликає новий музичний кліп жестовою мовою

Всі ми різні, але всі ми варті того, щоб комфортно почувати себе в світі. Твори зручний світ вже сьогодні! – закликає музичне відео «Я частина світу!» з супроводом жестовою мовою до Міжнародного дня прав людей з інвалідністю, який відзначається в світі 3 грудня. 

Відео було знято у рамках ВІКЕНДУ НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ — це ініціатива, започаткована агенціями Організації Об’єднаних Націй в Україні в 2017 році спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, з метою привернення уваги до їх прав, які порушуються внаслідок недоступних послуг і середовища, та заради усвідомлення широким загалом актуальності цього питання.

У відео «Я частина світу!», яке випущено Програмою розвитку ООН на пісню «Частина» українського гурту One Planet Orchestra, взяли участь перекладач жестової мови Наталя Кравцова, письменник Любко Дереш, засновниця Molodiya Festival Наталя Шевчук та автор пісні, лідер One Planet Orchestra, Павло Вишебаба, оператори-постановники: Богдан Скотніков і Володимир Клюєв з TOK Agency.