Події

У Києві пройде масштабний фестиваль для усіх порід собак

На початку серпня жителі та гості столиці України зможуть відвідати масштабний фестиваль для усіх порід собак та їхніх власників «Woofstock 2023». Захід має актуальну та корисну соціальну місію — популяризація каністерапії як виду емоційної підтримки людей з залученням спеціально навчених собак. Також підійматиметься тема виховання та дресури собаки як важливого методу соціалізації тварин.

Фестиваль «Woofstock 2023» пройде 6 серпня на території спортивно-розважального комплексу ІКСПАРК. Головною місією фестивалю є популяризація каністерапії як дієвого методу реабілітації та ресоціалізації військових, їхніх родин, ВПО та людей, що постраждали від бойових дій, у лікуванні ПТСР та інших психоемоційних розладів, таких як депресія, тривожність та ін. На фестивалі досвідчені кінологи розкажуть все про каністерапію та нададуть первинні знання зі спеціальної дресури. Таким чином охочі зможуть долучитись до лав чотирилапих реабілітологів та стати на сторожі емоційного відновлення нашої нації. 

Нагадаємо, що «Woofstock 2023» — друга масштабна подія з метою популяризації каністерапії серед власників собак. На початку літа організатори  — івент агенція «Holy Sweets» та ІРЦ «База 4.5.0» успішно провели монопородний фестиваль для коргі «Коргія 2023».

Окрім підтримки каністерапії, організатори активно розвивають pet-friendly культуру, демонструючи наскільки важлива соціалізація тварин та дресура. Відвідавши «Woofstock 2023», ви зможете отримати експертні знання від провідних спеціалістів та дізнатись, як правильно та дієво виховувати й навчати свого песика, щоб весь процес був в радість як власнику, так і самій тваринці.

«Woofstock 2023» — це фестиваль миру та любові усіх порід собак. Тому на заході не буде ніяких обмежень за вагою, породами, статтю, кольором чи ще якимись характеристиками. Кожен собака унікальний і має право на те, щоб його любили. Але якщо ваш чотирилапий друг тільки на початку шляху до соціалізації, то організатори фестивалю запрошують відвідати захід самостійно якраз для того, щоб дізнатись, як правильно поводитись з песиком та досягти якнайшвидших результатів.

Для усіх відвідувачів заходу організатори підготували цілу програму пізнавальних лекцій, конкурсів з нагородами, фотозони, фудкорт, ярмарок унікальних товарів для тварин, розіграші призів, щоб кожен відвідувач міг із задоволенням провести час, обмінятись досвідом та знайти друзів.

Фестиваль «Woofstock 2023»,

6 серпня з 10:00 до 17:00,

Київ, Спортивно-розважальний комплекс ІКСПАРК.