События

У Києві проходить унікальна виставка «Класика майбутнього»

Нещодавно ТЦ Домосфера презентував у Національному музеї Тараса Шевченка проект «Класика майбутнього». Художні образи, створені промоушн та продакшн STUDIORAR, втілюють ймовірність нашого майбутнього, яке вже стає сьогоденням. На виставці представлено 12 картин, де художник UDRA за допомогою предметів інтер’єрного дизайну показав сучасні напрямки руху суспільства – естетичність, екологічність та відповідальне споживання.

Класика майбутнього

Для створення образів було обрано як культові об’єкти, так і звичайні речі, якими ми користуємося повсякденно, але навіть не замислюємося, що вони теж є витворами дизайну – чайник, парасолька від сонця, диван, торшер, ванна та інші.

Класика майбутнього

Виставка складається з чотирьох частин: «Інша планета», «Паралельний світ», «Віртуальна реальність» та «Майбутнє». В експозиції задіяні легендарні предмети від найвідоміших дизайнерів, серед яких Egg chair Арне Якобсена, Lounge chair & ottoman подружжя Чарльз та Рей Імзи, ваза Bacchantes Рене Лаліка, торшер з колекції Beat light Тома Діксона. Ці та інші предмети, відображені на полотнах, знаходяться в постійних експозиціях у музеях та галереях сучасного мистецтва у Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Стокгольмі, Копенгагені. Їх дуже люблять фотографи та кінематографісти. Наприклад, Lounge chair обрали для себе доктор Хаус з відомого серіалу, Залізна людина Тоні Старк з фільмів Marvel, крісло знімалося у серіалах «Друзі», «Шерлок», «Пліткарка».

Класика майбутнього

Для участі у проекті обирались предмети фабрик, які дотримуються екологічних принципів виробництва: практично безвідходний процес – коли з залишків сировини виготовляють посуд, іграшки, декор, використання фарб на водній основі, вживання вторинної деревини та сухих дерев, проектування меблів та упаковки, що піддається ресайклінгу, використання сонячної енергії.  

Класика майбутнього

Як зазначила на презентації виставки директор ТЦ Домосфера Наталія Кравець: «Це виставка про справжній, оригінальний дизайн, а не про фейки та підробки. Адже якщо людство планує освоювати інші планети та хоче мати щасливе майбутнє, то вже сьогодні треба випускати тільки якісні товари, з матеріалів, що переробляються, а задля оптимізації процесу виробництва та збереження традицій ремесла – підтримувати локальних виробників».

Класика майбутнього

Класика майбутнього

Гостей привітали генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус  та головний зберігач Національного музею Тараса Шевченка Юлія Шиленко. Вони відзначили, що  раді приймати в стінах музею сучасне мистецтво, створене із застосуванням інноваційних ідей і технологій, яке піднімає актуальні для суспільства теми.

Класика майбутнього

Автор картин UDRA розповів про процес створення проекту, що тривав 11 місяців: «Після формування задумів і опрацювання ескізів був неймовірно цікавий і непростий процес відбору об’єктів інтер’єру, адже Домосфера — це ціла планета дизайну. Наступні етапи — це зйомки і пост-продакшн. Всі персони на полотнах, включаючи роботів і голограму — це живі люди, моделі і актори, які після пост-продакшена набули того вигляду, який ви бачите. І, хоча проект створений з використанням новітніх технологій, але мене надихнули на нього класики людства — Веласкес, Рембрандт, Гойя, Дюшан… Якщо придивитися, можна побачити це — наприклад, на картині «Вихідний» в образі відпочиваючого на Марсі вгадується поза Адама з фрески Мікеланджело в Сикстинській капелі. Адже класика — це вічні цінності, які переходять з минулого крізь сьогодення в майбутнє «.

Класика майбутнього

«КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО» – перший проект для шанувальників дизайну, реалізований у рамках арт-простору інтер’єру та дизайну, який розпочинає створювати ТЦ «Домосфера. Всі предмети, що використано на картинах, а також інші легенди світового інтер’єрного дизайну знаходяться у ТЦ Домосфера (Столичне шосе, 101).

Класика майбутнього

Класика майбутнього

Виставка триватиме до 15 вересня

Вхід на виставку – вільний

Вхід до музею – 45 грн

Часи роботи: 10.00 – 18.00, понеділок вихідний

Класика майбутнього

Класика майбутнього

ЕКСПОЗИЦІЯ  ВИСТАВКИ «КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО»:

Легендарні предмети інтерєру:

 1. Крісло Lounge chair, дизайнери Charles & Ray Eames, виробник – компанія Vitra, 1956 р.
 2. КріслоEgg chair, дизайнер Arne Jacobsen, виробник – компанія Republic of Fritz Hansen (Fritz Hansen), 1958 р.
 3. Крісло Cockpit модель President, дизайн Ferrari Design Centre під керівництвом Flavio Manzoni,  виробник — Poltrona Frau, 2017 р.
 4. Торшер і настільна лампа Beat, дизайнер Tom Dixon, бренд Tom Dixon, 2004 р.
 5. Лампа Bubble-Bobble, дизайнер Gino Carollo, фабрика Arketipo, 2017 р.
 6. Ваза з колекціїBacchantes, дизайнер прототипу René Jules Lalique , бренд Lalique, 1927 р.
 7. КвіткаAnemone, дизайнер прототипу René Jules Lalique , бренд Lalique, 1931 р.

Класика майбутнього

Класика майбутнього

Зображення:

Виставка складається з 12 полотен, які поділяються на чотири розділи: «Інша планета», «Віртуальна реальність», «Паралельний світ», «Майбутнє». Кожний розділ включає три образи:

 1. Серія «Інша планета» — «Пікник»
 2. Серія «Інша планета» — «Нірвана»
 3. Серія «Інша планета» — «Вихідний»
 4. Серія «Віртуальна реальність» — «Старт»
 5. Серія «Віртуальна реальність» — «Побачення»
 6. Серія «Віртуальна реальність» — «Пляж»
 7. Серія «Паралельний світ» — Party
 8. Серія «Паралельний світ» — “Hello, Monro!”
 9. Серія «Паралельний світ» — «Затишок»
 10. Серія «Майбутнє» — «Ранкова зарядка»
 11. Серія «Майбутнє» — «Релакс»
 12. Серія «Майбутнє» — «Дозвілля» 

Класика майбутнього

Класика майбутнього

Проект представляє ТЦ ДОМОСФЕРА

Створений промоушен і продакшен STUDIORAR

Автор ідеї UDRA

#domosfera #домосфера #nataliiakravets #класикамайбутнього #классикабудущего #futureclassic #studiorar #выставка #дизайн #интерьер #музейшевченка #будущее #future #design #interior, #lofficielukraine, #lofficielonline, #44ua, #obozrevatel #udra #aleksandrudra, #tatianakolesnichenko

Класика майбутнього

Класика майбутнього

КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО https://www.facebook.com/events/354177195497690/?event_time_id=354177202164356

ТЦ Домосфера: https://www.facebook.com/domosferaTC

STUDIORAR https://www.facebook.com/studiorar1/

Наталія Кравець https://www.facebook.com/profile.php?id=1504927372

Тетяна Колесніченко https://www.facebook.com/kolesnich

UDRA https://www.facebook.com/profile.php?id=100001383514263