Події

У Києві відбулися практичні заняття з безпеки дорожнього руху від освітнього центру Safety Park

20-22 липня в Києві відбулися практичні тренінги з безпеки дорожнього руху, які провів освітній центр Safety Park. Заняття проходили на автодромі «Чайка» та на території паркінгу гіпермаркету «Ашан» на Почайній. 

безпека на дорозі

Лекції пройшли в рамках комплексного курсу #Курс100, на якому 500 українців безкоштовно навчають світових практик та інструментів захисту життя і здоров’я у 15 напрямках безпеки. Цікаво, що серед студентів курсу є представники різного віку та професій: педагоги, школярі, учні ВНЗ, журналісти, держслужбовці, громадські діячі, бізнесмени, медики та інші.

безпека на дорозі

«Я мама і журналістка, тому знання, які я отримую на курсі, для мене дуже корисні. У кожній лекції є інформація, яка стає інсайтом для мене і я ділюся нею на сторінках свого онлайн-журналу, бо ці важливі знання необхідно мати кожній людині. А практичні заняття допомагають глибше засвоїти матеріал і закріпити знання!» розповіла студентка курсу письменниця та засновниця проєкту МамаWOW Наталія Рибачик.

Організатори курсу ставлять собі на меті змінити політику безпеки країни, сформувавши клас компетентних людей, які після закінчення курсу наближатимуть стандарти безпеки життя в Україні до рівня європейських країн, поширюючи набуті  знання серед населення. Тому після проходження навчання кожен студент зобов’язався навчити мінімум 100 людей одній з тем курсу. 

домедична допомога

Впродовж трьох днів практичних тренінгів 20-22 липня студенти дізналися від сертифікованих інструкторів та експертів-практиків: що таке екстремальне (extreme driving) та захисне водіння (defensive driving), що треба робити, якщо склалась аварійна ситуація за кермом, і як передбачити та не потрапити у небезпеку на дорозі; яким має бути ефективний захист на мотобайку та як його правильно підібрати; що робити, коли людина є учасником або свідком ДТП; а також, як людині у інвалідній колясці пристосуватися до життя в українських інфраструктурних та культурних реаліях. 

домедична допомога

Лекторами тренінгів виступили: програмна менеджерка ГО «Група активної реабілітації» Уляна Пчьолкіна, директор ГО MotoHelp Дмитро Буренін, директор тренінгової компанії «Центр спеціальної підготовки» Олег Картавий та інструктор-викладач «Центру спеціальної підготовки» Віктор Плотніков, інструктори центру безпечного керування автомобілем «Твоя безпека» – Геннадій Мазепа та Дмитро Павлов, інструктори школи автодрому «Чайка» – Артем Шабазов та Олег Сухоруков, засновник мотошколи The Riders Леонід Каллаш та провідний мототренер школи The Riders Олександр Бобер.

безпека на дорозі

Організатори повідомили, що в рамках #Курс100 освітній центр Safety Park декілька разів на місяць проводить безкоштовні відкриті онлайн-лекції для всіх охочих. Подивитись минулі лекції можна на YouTube-каналі проєкту, а слідкувати за новими – на сторінках у Facebook та Instagram

безпека

Місце для проведення тренінгів надали: автодром «Чайка», гіпермаркет «Ашан» та компанія «Ceetrus Україна».