События

У #книголаві вийде книжка Ірини Озимок «У міста є Я!»

Це перше українське ілюстроване видання для дітей, що відкриває секрети про те, як функціонує місто. У 13 розділах Ірина Озимок розповідає, як мешканці можуть керувати своїм містом, що таке міський бюджет і як він наповнюється, чому тепло треба економити, як не потонути у смітті і чому варто його сортувати, все про різновиди громадського транспорту і коли краще ходити пішки. А ще тут чимало цікавих фактів про міста у різних куточках світу – де з’явилась перша пішохідна вулиця, у якому місті найстаріше метро, а де найвища будівля і хто подарував Статую Свободи Нью-Йорку. 

У міста є Я!

Зрештою, тут йдеться і про те, як діти можуть впливати  на місто, які дитячі організації та ініціативи працюють в Україні та світі, до яких можна долучитись чи якими можна надихнутись і зробити щось своє,  щоб покращити життя в місті. 

Видання інтерактивне – до кожного розділу є особливе завдання, а ще кожен читач може взяти участь у конкурсі малюнка та есе. У книжці всі можливі порушення правил позначенні спеціальним значком,  їх варто віднайти і ніколи не повторювати. Авторка рекомендує читати цю книжку з дорослими, щоб розпитати більше деталей про рідне місто чи поділитись своїми спостереженями.  Проілюструвала видання Анна Іваненко. 
«У #книголава є місія – видавати книжки, які допомагають змінюватись і змінювати світ навколо. Книжку «У міста є Я!» ми не могли не видати. Вона розповідає дітям не тільки про те, як працює місто, скільки механізмів треба запустити, щоб у ньому було комфортно – щоб вранці у крані була вода, щоб було тепло вдома взимку, щоб на вулицях було чисто, а й про те, як кожен, навіть дитина, може змінювати своє місто на краще вже сьогодні і бути відповідальним мешканцем. Наші міста їх дуже потребують».  Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.
 

Про авторку

Ірина Озимок – засновниця Міжнародного саміту мерів, керівниця Програми місцевого економічного розвитку WNISEF, регіональна представниця Technovation Girls в Україні, ведуча «Громади на мільйон» та спецпроекту «Мер під прикриттям».

Книжка вже доступна до замовлення за посиланням.