Події

У видавництві #книголав вийшла друком книжка Євгена Клопотенка

Книжка, яка змінює уявлення про процес приготування їжі, «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати», вийшла друком. Видавництво #книголав та кулінарний експерт Євген Клопотенко презентували видання разом із друзями у ТЦ GLOBUS 2 у новому просторі NEW WORK LABS GLOBUS.

Зваблення їжею

Книжка «Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати» розповідає, як важливо експериментувати із їжею. Автор доводить, що створювати кулінарні шедеври зі звичайними продуктами – це просто. Своїми фуд-секретами Євген поділився із гостями презентації, надихнув поєднувати смаки та не боятися змінювати свої кулінарні звички.

Зваблення їжею

«Досить довгий час я мріяла про те, аби в Україні з’явилась кулінарна книжка, яка буде містити не просто збірку рецептів, а змінювати підхід до приготування їжі. Розмірковуючи над авторами, випадково натрапила на Женю, написала йому у Facebook і виявилось, що Євген саме мріяв про книжку. Ми одразу розпочали роботу і результат справді виправдав очікування», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

«Із видавництвом #книголав нас дійсно поєднала доля. По-перше, проект із Євгеном Клопотенко народився у 2016 році, коли і було створено #книголав. По-друге, коли ми були у пошуку видавництва, саме тоді ми і познайомились із #книголав. Наші дві команди об’єднує так багато спільних речей, серед яких головне – це мета створити унікальний продукт. Тому вважаю, що нам це вдалося» зазначає Олександра Фідчевич, куратор проекту та директор Євгена Клопотенка.

Зваблення їжею

Нагадаємо, до книжки увійшло 70 ексклюзивних рецептів, поділених на сім розділів: сніданки, закуски та салати, перші страви, другі страви, страви для дітей, солодкі страви, варення. Корисним доповненням стали «перехресні рецепти» ‒ з рецептів, що увійшли до видання, кулінар обрав та розробив спеціально готові варіанти страв для особливих обідів та вечерь. Вступне слово та примітки автора мотивуватимуть читачів експериментувати на кухні та створювати власні шедеври. Партнер видання  швейцарська компанія FRANKE.

Зваблення їжею

Книжка вже зв’явилась на полицях магазинів та книжкових полиць, а також доступна до продажу за посиланням.