Події

Зимовий марафон: беріть участь в Олімпіаді від «На Урок» та вигравайте квитки на фестиваль Зимова країна

Зима зараз знаходиться в своєму розпалі, а приємні сюрпризи ще не закінчилися. Тож маємо чудову новину для допитливих та активних школярів: стартувала реєстрація на XII Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На Урок»!

на урок

Це цікавий і захопливий інтерактив, що допоможе перевірити якість здобутих у першому півріччі знань. А ще це цікаві небанальні завдання, гарантовані нагороди та чудові подарунки для кожного! В олімпіадах «На Урок» щосезону беруть участь сотні тисяч школярів із усіх куточків України. І цього разу на дітей традиційно чекають завдання з 20 навчальних предметів:

 1. Предмети початкової школи (1-4 клас).
 2. Я досліджую світ.
 3. Українська мова та література.
 4. Громадянська освіта.
 5. Математика.
 6. Фізика.
 7. Хімія.
 8. Астрономія.
 9. Інформатика.
 10. Географія.
 11. Біологія.
 12. Англійська мова.
 13. Німецька мова.
 14. Мистецтво.
 15. Історія.
 16. Зарубіжна література.
 17. Основи здоров’я
 18. Інформатика
 19. Трудове навчання (дівчата)
 20. Трудове навчання (хлопці)
 21. Правознавство

Найголовніше – переможцем стає кожен! Усі учасники олімпіади неодмінно отримають яскраві нагороди: дипломи за I, II та III місце, або сертифікати про участь. Але оскільки зима – час для див, то сюрпризи на цьому не закінчуються: серед усіх учасників олімпіади буде розіграно 30 квитків до парку зимових розваг «Зимова країна» на ВДНГ! Ви зможете відвідати всі ключові локації фестивалю. 

На час зимових свят територія Експоцентру на ВДНГ перетворилась на справжнє казкове містечко, у якому мешкають феї-метелики, чарівні ельфи, гноми, веселі сніговики, північні олені, кумедні пухнастики, динозаври та, звісно, сам Санта. На гостей Зимової країни чекають цікаві локації та захопливі розваги: відвідувачі зможуть покататися на одній із найбільших в Європі ковзанок, проїхатися на тюбінгових гірках, завітати до Музею Нового року та фантастичного парку казкових героїв, насолодитися мюзиклом «Чарівна казка Зимової країни» та мультипросторовим шоу-подорожжю «Кібер Санта. Інший вимір». І це ще далеко не всі сюрпризи!

Чудовий стимул для того, аби показати чудові результати на Олімпіаді, чи не так? Тож уперед, до перемог!

Реєстрація на олімпіаду вже стартувала та триватиме до 25 лютого. Завдання будуть відкриті з 15 січня до 25 лютого включно. А вже 28 лютого ви отримаєте яскраві нагороди! Зареєструватися для участі в олімпіаді можна як самостійно, так і з допомогою вчителя. 

Долучайтеся до олімпіади та стежте за новинами у соцмережах: у Facebook та Instagram.