Події

У Зоопарку ХІІ Місяців відкривається кімната Святого Миколая

У Зоопарку ХІІ Місяців розпочинається сезон зимових розваг, подарунків та святкового настрою! За ціною вхідного квитка можна буде отримати ще більше розваг.

У Зоопарку ХІІ Місяців відкривається кімната Св.Миколая

19-20 грудня у казковому замку Зоопарку ХІІ Місяців відкривається кімната Святого Миколая! На відвідувачів чекає інтерактивна фото-зона на базі ресторану Ludvig King у середньовічному стилі, яка буде працювати з 11:00 до 16:00. Присутні всі обов’язкові атрибути святкової атмосфери: новорічна ялинка, солодкі подарунки та звичайно ж чарівний дідусь! Всі бажаючі зможуть зробити пам’ятне фото із Св.Миколаєм. А дітлахи матимуть змогу поспілкуватись із чарівним дідусем та виступити з віршиком, піснею, або будь-якими іншими цікавими талантами.

У Зоопарку ХІІ Місяців відкривається кімната Св.Миколая

О 12:00 та 15:00 на гостей зоопарку буде чекати неймовірне циркове шоу на льоду. Півторигодинна вистава,11 номерів: артисти балету на ковзанах, клоуни, повітряні гімнасти, еквілібрист та неперевершені номери за участі носух, дикобразів, мавп та інших тварин. 

Парк щасливих тварин приготував ще один приємний сюрприз для великих та маленьких Миколаїв — безкоштовний вхід (необхідно лише захопити документ, який підтверджує вашу особу).